Apie mus

Šiais metais „Hansab“ švenčia 26-us veiklos metus su rekordine 26,1 milijono eurų konsoliduota apyvarta ir 311 specialistų komanda.  

„Hansab“ susideda iš devynių įmonių: „Hansab Group“ OÜ, kuri valdo „Hansab“ AS (Estija), „Hansab“ SIA (Latvija), „Hansab“ UAB (Lietuva), „Hansab“ OY (Suomija), programinės įrangos kūrimo įmonės „Ellore“ OÜ, taromatų technologijos ir paslaugų įmonės „Moya“ OÜ ir turto įmonių „Hansab Kinnisvara“ OÜ (Estija) bei „Hansab Turtas“ UAB (Lietuva).  

„Kokybė“ yra „Hansab“ veiklos šūkis. Įmonė siekia aukščiausio kokybės lygmens, kurį patvirtina gausus kokybės vadybos apdovanojimų skaičius. „Hansab“ siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.  

Kompleksiniai „Hansab“ sprendimai apima konsultavimą, programinės įrangos kūrimą ir integravimą, programinės ir techninės įrangos pardavimą, projektų valdymą ir garantinį aptarnavimą.  

„Hansab“ siūlo unikalių sprendimų ir paslaugų rinkinį. Oficiali daugiau nei 100 tiekėjų partnerė parduoda tokių pirmaujančių gamintojų, kaip „NCR“, „Ingenico“, „Q-Matic“, „Bosh“, „Sony“, „Samsung“, „Glory Global“, produktus ir sprendimus.   

 

 

 

 

Embedded thumbnail for Apie mus