„Hansab“ – oficialus „Payment Solutions EXEX“ partneris

Gegužės 15 d. Vilniuje, viešbutyje Kempinski Hotel Cathedral Square vyks Payment Solutions EXEX – mokėjimo sprendimų forumas, kuriame mūsų įmonė Hansab yra oficialus partneris kartu su Swedbank, Ingenico ir Mastercard.

EXEX yra pirmaujantis mokėjimo forumas Baltijos šalyse, kuris atlieka svarbų vaidmenį mažmeninės prekybos, viešbučių, restoranų, pramogų transporto ir pramonės srityse. Tiems, kurie kuria koncepcijas, valdo klientų patirtis ir / arba diegia technologinius sprendimus. Renginio formatas dalyviams suteiks galimybę sužinoti apie naujausias mokėjimo tendencijas, technologijas ir geriausią praktiką vietinėse rinkose.

Forume bus pristatomos šios temos:

  • Kokios mažmeninės prekybos ir paslaugų sektoriaus verslo perspektyvos 2018-2019 m.?
  • Kokios naujos technologijos bus įdiegtos mažmeninės prekybos ir atsiskaitymų srityje?
  • Kokie nauji reglamentai įsigaliojo ir kokia jų įtaka mažmeninės prekybos veiklai?
  • Prekybos tendencijos: virtuali bei daugiakanalėje prekyba
  • Kaip pritraukti vartotojus perteklinės informacijos bei begalinio pasirinkimo pasaulyje?

Forume išgirsime ekspertų pristatymus, praktikų nuomones, taip pat susipažinsime su geriausios praktikos pavyzdžiais. Renginys bus baigiamas apdovanojant Metų mažmeninės prekybos pasiekimai nugalėtoją.

Forumas yra didžiausia verslo, svetingumo, restoranų, paslaugų ir transporto operatorių vieta, kurioje galite susipažinti su naujausiomis strategijomis ir sprendimais, kaip pagerinti įmonės efektyvumą.

Dalyvavimas galimas tik kviestiniams svečiams.

Atgal