Biometrinė įeigos kontrolė „Evolution Lithuania"

„Evolution“ yra novatoriškų programinių sprendimų, skirtų internetiniams žaidimams, lyderė pasaulyje. Kompanija turi apie 9000 darbuotojų, kurie dirba iš daugiau nei 20 skirtingų lokacijų. Į „Hansab“ kreipėsi „Evolution Lithuania“ dėl patikimo saugos sprendimo būdo patalpoms esančioms Kaune. Norint užtikrinti biuro identiteto tęstinumą, Lietuvoje įrengiant naująją būstinę buvo įdiegtas sprendimas, kuris yra naudojamas ir Latvijoje.

Patekimas į darbo vietą paprastas, bet saugus

„Hansab“ klientui pasiūlė patikimų gamintojų kombinuotą sprendimą: „Suprema“ biometrinių piršto antspaudų skaitytuvus ir „Perco Speed gates“ praėjimo vartelius. Dėka „Suprema“ naujausio piršto atpažinimo algoritmo yra užtikrinamas aukščiausios klasės veikimas ir saugumas. Šio įrenginio sistema yra itin lanksti, nes veikia kartu su RFID (bevielio identifikavimo radijo ryšių) technologija.

„Biometrinės įėjimo kontrolės sprendimas jau tapo standartu „Evolution“ biuruose visame pasaulyje. Jis, derinamas su stebėjimo kamerų tinklu mūsų patalpose, suteikia aukštą apsaugos lygį, o tai – viena iš prioritetinių sričių, įrengiant visus „Evolution“ biurus ir studijas.“ – teigia Raimonda Masonienė „Evolution Lithuania“ tiekimo vadovė.

Sprendimas įgyvendintas keturiuose biuro aukštuose, norint į kiekvieną jų patekti, darbuotojas turi nuskanuoti savo biometrinius piršto duomenis „Suprema“ įrenginyje. Duomenys patikrinami duomenų bazėje, jei vartotojas atpažįstamas – duodamas signalas atidaryti vartelius ir palydima žalia šviesa. Jei asmuo nėra įtrauktas į duomenų bazę, užsidega raudona šviesa ir jis nėra įleidžiamas į patalpas.

Mūsų tikslas – saugus jūsų verslas

„Džiaugiamės, jog įdiegta sistema „Evolution Lithuania“ biure Kaune visiškai išpildė mūsų keliamus reikalavimus ir užtikrina saugią ir komfortišką darbo aplinką.“ – priduria p. Masonienė.

Įdiegtas sprendimas yra itin saugus, greitas ir patogus vartotojo identifikacijai ir patekimui į patalpas. „Hansab“ siūlo inovatyvius sprendimus, kurie veiksmingai užtikrina ne tik pastato, bet ir kliento darbuotojų saugumą.

Atgal