Entringo – automobilių statymo sistema

Entringo yra naujos kartos išmanių stovėjimo aikštelių sistema su puikiomis funkcijomis ir įvairiomis integracijos galimybėmis. Sistemos architektūra yra centralizuojama per Entringo programinės įrangos serverį.

ENTRINGO yra automatiniu automobilių numerių nuskaitymu pagrįsta platforma, kuri gali būti naudojama įprastose mokamose stovėjimo aikštelėse, privačiose stovėjimo aikštelėse ar
įvažiavimo kontrolei. Entringo siūlo įvažiavimo kontrolės, mokėjimo valdymo, sutarčių valdymo, ataskaitų teikimo, statistikos ir daug kitų funkcijų.

Mokama stovėjimo aikštelė

Sistema valdo stovėjimo aikštelę, registruodama įvažiuojančius automobilius pagal jų valstybinį numerį. Mokestis už stovėjimą yra apskaičiuojamas, remiantis stovėjimo aikštelėje praleistu laiku.

Privati stovėjimo aikštelė

Privačios stovėjimo aikštelės režimas apsaugo nuo neleistinų automobilių įvažiavimo į stovėjimo aikštelę. Į stovėjimo aikštelę gali patekti tik sąraše ar sutartyje nurodyti automobiliai. 

Įvažiavimo kontrolė

Sistema gali veikti kaip įvažiavimo kontrolė ir lengvai valdyti sąraše nurodytus automobilius, kuriems leidžiama / draudžiama patekti į stovėjimo aikštelę.

Entringo susideda iš šių pagrindinių komponentų:

  • Kasa suteikia galimybę už trumpalaikį ar ilgalaikį stovėjimą susimokėti vietoje.
  • Palydos terminalas, kuris nukreipia bei suteikia informaciją vairuotojams.
  • Greitas ir efektyvus kelio užtvaras.
  • Centrinė programinė įranga, kuri sujungia visus reikalingus elementus į vieną pilną sistemą. 
entringo_brosiura.pdf

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.