Evakuacinės sistemos

Įdiegusi daugiau nei 15 000 sistemų visame pasaulyje, Praesideo yra geriausias reiklių visuomenės ryšių sistemų ir evakuacijos sprendimų pasirinkimas. Puiki garso kokybė, veikimo lankstumas ir nuolatinio tobulinimo programa užtikrina Praesideo pirmavimą rinkoje. Bosch Praesideo yra pirma pasaulyje visiškai skaitmeninė, per tinklą veikianti, visuomenės ryšių ir evakuacinė garso sistema. Išskirtinis optinis sistemos tinklas suteikia visišką sistemos dizaino laisvę, garsą be trukdžių ir aukštą dubliavimo lygį. To negali pasiūlyti įprastos sistemos. Ši sistema yra visiškai programuojama ir gali sąveikauti su kitomis saugumo sistemomis. Praesideo iš naujo nustato kokybės, lankstumo ir patikimumo ribas.

Kintamo dydžio sprendimas

Decentralizuota Bosch Praesideo tinklo architektūra palengvina paprastus “žiedlapinius” tarpusavio ryšius. Prietaisai gali būti prijungiami ar atjungiami pagal poreikį ir su visiška konfigūracijos laisve.

Nenutrūkstamas veikimas

Siekiant papildomo patikimumo, tinklas gali būti konfigūruojamas kaip “atsarginis ciklas”. Tai užtikrina, kad veiklos nesutrikdys net ir fizinis šviesolaidinio kabelio pažeidimas. Ši savybė yra labai svarbi nenutrūkstamam evakuacinių garso sistemų veikimui. Norint dar labiau padidinti sistemos patikimumą, kiti sistemos elementai taip pat gali turėti atsarginius įrenginius iki tinklo valdiklio lygio.

EVAC sertifikuotas sprendimas

Bosch Security Systems nuolat vykdo sertifikavimą. Praesideo yra sertifikuotas pagal EN 54-16 ir ISO 7240-16. Be to, jis atitinka daugelį vietos evakuacijos standartų.

Siekiant užtikrinti EVAC atitikimą, montavimas taip pat turi būti vykdomas pagal griežtus standartus. Bosch vykdo sertifikuoto partnerio programą su apmokytais montuotojais, taip papildomai užtikrindama šių reikalavimų atitikimą.