Foto kabina

Pasirodžius išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, atsirado galimybė kasdien viską fotografuoti ir dalytis nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti tiesiog kaip būdas paskelbti apie savo buvimo vietą ar užsiėmimą, taip pat gali būti ir sėkmingai naudojama verslo sektoriuje.

Tiesa, bendra daugumos socialiniuose tinkluose pasirodančių įrašų, o ypač nuotraukų, savybė yra ta, kad ten nėra nurodytas joks prekių ženklas. Tad kodėl tai gali būti naudinga verslui?

Atsakymas į šį klausimą yra – foto kabiną. Tai priemonė, suteikianti unikalią ženklodaros (brandingo) patirtį, leidžianti ne tik pagražinanti nuotraukas, bet ir atvaizduojant jose konkretų prekės ženklą. Taip prekių ženklus galima reklamuoti bet kokioje aplinkoje, kurioje žmonės nori fotografuotis.

Foto kabinos naudojimas yra puiki reklamos socialinėje žiniasklaidoje forma, kainuojanti menką dalį tos kainos, kurią tektų sumokėti reklamuojantis įprastai. Prisiminkite – žmonės mėgsta darytis asmenukes. Panaudokite šią tendenciją savo naudai!

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.