Integruota apsaugos sistema „Paradox Digiplex Evo“

Digiplex ir Digiplex EVO suteikia aukščiausią apsaugos lygį bankams, padidinto saugumo karinėms ir valdžios institucijoms, prabangiems gyvenamiesiems namams ir bet kuriai vietai, kur reikalingas didžiausias saugumas. Šios sistemos yra paprastai naudojamos, o modulinė jų koncepcija padeda montuotojams sutaupyti laiko. Šių sistemų plėtra, montavimas ir aptarnavimas yra greitas ir patogus.

Išplėskite savo sistemą, naudodami bet kokio derinio savaiminio diegimo modulius bet kurioje vietoje su 4 laidų kombinacijomis. Moduliai prijungiami pačioje patogiausioje vietoje, o jų zonos įvestys yra priskiriamos norimai zonai ir skyriams. Be to, tik modulio naudojamos įvestys yra priskiriamos prie sistemos zonų. Jungikliai, nuotolinio valdymo pultai ir nenaudojamos modulio įvestys nenaudoja zonų. Įdiegti moduliai, įskaitant ir judesio detektorius, gali būti nuotoliniu būdu programuojami klaviatūros, WinLoad Installer Upload/Download programinės įrangos ar BabyWare PC Software pagalba.

Digiplex ir Digiplex EVO integruoja įėjimo kontrolės sprendimus. Jūsų signalizacijos sistemos vartotojų duomenų bazė gali būti naudojama iki 32 durų įėjimo valdymui, o tokių durų stebėsena gali būti priskirta bet kuriam skyriui. Jūs taip pat galite naudoti Winload ir NEware vartotojų valdymui ir įėjimo leidimui. Apjungus saugos ir įėjimo kontrolę, Digiplex ir Digiplex EVO padidina saugos sistemų suteikiamą apsaugos lygį

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.