Interaktyvių ekranų sprendimai

Gyvename ekranų pasaulyje. Didžiausia problema yra ta, kad tik labai nedidelė jų dalis yra efektyviai išnaudojami. Nuo to laiko, kai vaizdo turinys tapo pagrindine komunikacijos forma, leidžiančia bendrauti su vartotojais, praėjo daugybė metų. Tačiau ženklių pokyčių taip ir neįvyko. O juk dabar jau nebeužtenka vartotojui parodyti tik keletą nuotraukų ar vaizdo įrašą!

Vartotojai trokšta daryti įtaką turiniui ir nebenori būti tik pasyviais stebėtojais. Jie siekia valdyti ir aktyviai dalyvauti. Todėl reikėtų pamiršti vieną konkrečią užduotį galinčias atlikti technologijas ir pažvelgti į interaktyviųjų ekranų sprendimus. Jie vartotojams padės atrasti ieškomą parduotuvę, sužinoti daugiau informacijos apie pasirinktą prekę ar palyginti kelias prekes, pasinerti į aktualiausią socialinių tinklų žinučių srautą, patirti daug gerų emocijų žaidžiant ir leis paprastai išsakyti savo nuomonę apie gautas paslaugas ar produktus.

Rinkdamiesi ekranų sprendimą prisiminkite, kad interaktyvios sistemos yra 10 kartų patrauklesnės vartotojams už standartins. Būtent todėl jos gali sukurti itin didelę vertę Jūsų verslui.