„Logitech MeetUp" susitikimo kambario kamera

„Logitech MeetUp“ sprendimas yra skirtas mažoms konferencijų salėms ir susitikimo kambariams. Kamera kambaryje užfiksuoja itin platų 120 ° matymo lauką. „MeetUp“ aptinka ir atvaizduoja visus sėdinčius prie stalo. Motorizuotas kameros pakreipimas leidžia dar labiau praplėsti matymo kampą iki 170°. Įmontuotos kameros objektyvas išsiskiria savo „Ultra HD 4K“ optika, kuri pateikia nepriekaištingą vaizdo kokybę ir sustiprina tiesioginį bendradarbiavimą.

„MeetUp“ integruotas mikrofonas garantuoja profesionalų garsą konferencijos metu. Mikrofonas užfiksuoja kalbą, automatiškai išlygina garsesnius ir švelnesnius balsus bei slopiną pašalinį triukšmą.

Kompaktiškas „viskas viename“ dizainas sumažina kabelių netvarką, „MeetUp“ veikia „plug & play” principu.

Itin platus 120° matymo laukas
Platus vaizdo konferencijų matymo lauko sprendimas leidžia matyti visus susitikom kambaryje esančius žmones net tuos, kurie yra sėdi toliau nuo kameros. „MeetUp” automatiškai sureguliuoja kameros padėtį ir mastelį, pagal esančių žmonių išsidėstymą susitikimo kambaryje.

„Ultra HD“ 4K vaizdo jutiklis
Palaiko kelias skiriamąsias gebas, įskaitant 4K („Ultra HD“) 1 1080p („Full HD“) ir 720p (HD), kad geriausiai išlaikytų kokybę.

3 mikrofonai ir pritaikytas garsiakalbis
Įvairiakryptis mikrofonas su triukšmo ir aido slopinimo funkcijos. Integruotas garsiakalbis - specialiai pritaikytas mažoms konferencijų salėms.

„Bluetooth®“ belaidė technologija
Prisijunkite prie „Bluetooth“ pagalba prie įrenginio, garso skambučiai skambėtų puikiai.

Prijunkite su USB jungtimi
Lengvai prisijungia prie kompiuterio, „Mac“ ir „ChromeTM“ įrenginių nereikia jokios papildomos programinės įrangos.

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.