„Logitech Rally“ vaizdo sistema susitikimų kambariams

 „Logitech Rally“ siūlo „Ultra-HD“ vaizdo sistemą, pateikiančią ryškų vaizdo įrašą, išskirtines spalvas.

Modulinė garso sistema suteikia aiškų ir raiškų garsą. „Rally“ yra sprendimas su vienu garsiakalbiu ir vienu mikrofonu, vidutinių ir didelių konferencinių susitikimų kambariams kurį esant poreikiui galima praplėsti iki 7 mikrofonų ir naudoti 2  garsiakalbius.

„Rally“ sprendimas turi modulinius garso komponentus: garsiakalbį ir mikrofoną, kurie gali būti pastatomi ten, kur jie reikalingi, norint pasiekti aukštą garso kokybę susitikimų erdvei.

„Rally“ turi iniciatyvias „RightSense“ technologijas, dėl kurių dėka susitikimai tampa kokybiškesni. „RightSight “ automatiškai įrėmina  visus dalyvius „RightLight“ perteikia natūralias esančias spalvas vaizdo konferencijos metu, o „RightSound “ padidina balso aiškumą slopindamas fono triukšmą.

Elegantiškai suprojektuotas su aukščiausios kokybės apdaila, apgalvotas kabelių valdymas ir modulinis garsas, „Rally“ sprendimas gali būti integruojamas į bet kokį kambario dizainą.

Išskirtinė vaizdo kokybė

Naudodama „Ultra-HD“ vaizdo sistemą „Rally“ pristato aukštos kokybės vaizdo įrašus, išskirtines spalvas ir optinį tikslumą, bei skiriamąją raiškai iki 4K.

Aptakus pramoninis dizainas

Aukščiausios kokybės kamera yra elegantiškai padengta matine juoda apdaila, papildyta aptakiai suprojektuotais garso komponentais.

Pažangus modulinis garsas

„Rally“ skleidžia garsą kuris yra natūralus ir aiškus. Nepaprastai jautrūs „Mic Pods“ mikrofonas užtikrina, kad visi susirinkime dalyvaujantys asmenys galėtų būti aiškiai girdimi 360° spinduliu.

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.