Profesionalių ekranų sistemos

Norite parduoti, informuoti, mokyti, linksminti o galbūt užmegzti ryšį su savo tiksline auditorija? „Hansab“ interaktyvių skaitmeninių ekranų sistemų tinklai (angl. digital signage) padės Jums centralizuotai išplatinti pasirinktą turinį, naudojant beveik neriboto dydžio įvairiausių modernių ekranų tinklą.

Mes siūlome platų profesionalių ekranų, medija leistuvų, turinio valdymo sistemų (TVS) ir kitų sudedamųjų dalių asortimentą, kuris būtinas, norint sukurti išskirtinės kokybės turinio platinimo sistemą, tarnaujančią kliento poreikiams.

Jei nesate tikri, kokią įrangą ir sprendimus turėtumėte rinktis, mūsų kvalifikuoti komandos nariai padės sukurti interaktyvią skaitmeninę informacinę sistemą, atsižvelgdami į visus Jūsų verslo poreikius ir tikslus. Be to, įdiegę sprendimus, „Hansab“ darbuotojai klientams vėliau suteiks visą reikiamą pagalbą bei techninį aptarnavimą.

Mes taip pat padėsime ir patarsime Jums priimant sprendimus dėl turinio kūrimo, kuris žmonėms šiais laikais yra aktualiausias aspektas!

O kad būtumėt visai ramūs, žinokite, kad mes naudojame saugius, IP adresu paremtus debesijos arba savo priegloboje laikomus informacijos tinklus, taigi galima jaustis ramiai dėl bet kokių galimų techninių problemų. Gaudami išsamią mūsų teikiamą pagalbą, galėsite mėgautis visais interaktyvios skaitmeninės informacinės sistemos teikiamais privalumais.