Seifų spynos

Tai yra unikali šioje pramonės srityje produktų grupė, pradedant nuo žemiausio iki paties aukščiausio saugumo lygio. Mes esame įsitikinę savo galimybėmis pateikti tinkamiausius sprendimus bet kokiam jūsų seifui, saugos konteineriui ar bet kokiems kitiems saugojimo įrenginiams reikalingam atsparumo lygiui. Mes parinksime geriausią kiekvienos spynų klasės variantą pagal spynos tipą. Galime patenkinti visus ECB-S, EN 1300, VdS ar bet kokio kito sertifikato draudėjų reikalavimus.

Elektroninėse (koduotose) spynose dažniausiai naudojamas 6 skaitmenų kodas. Šių spynų apsaugos klasė gali būti nuo A (1) iki D (4); jos yra sertifikuotos pagal EN 1300 standartą. Paprastuose modeliuose gali būti naudojamas vienas atidarymo kodas, tačiau galima rinktis ir didesnio saugumo spynas, kuriose naudojami 25 ir daugiau atskirų vartotojų kodų (kiekvienas vartotojas gali turėti savo individualų kodą). Priklausomai nuo spynos modelio, galimos įvairios papildomos funkcijos: laiko delsa, keturių akių atidarymo funkcija, tylios signalizacijos funkcija, auditas ir t.t.

Mechaniškai koduotose spynose gali būti naudojamos nuo 3 iki 4 dvigubų skaitmenų kodų kombinacijos. Spynų apsaugos klasės nuo A iki C; jos yra sertifikuotos pagal EN 1300 standartą. Kodai gali būti paprastai keičiami pagal saugumo reikalavimus ar atitinkamus kliento poreikius. Galimos įvairios kodų kombinacijos.