Sistemos veikiančios bilietų pagalba

Bilietinės sistemos laikomos vienų labiausiai stabilių ir mažiausiai priežiūros reikalaujančių sistemų. Ši sistema yra pažįstama klientams, todėl įdiegus  nesukelia papildomų nepatogumų. 

AMANO bilietinė parkavimo aikštelės valdymo sistema pasižymi savo išskirtine išvaizda, patikimu veikimu:

  • Sukurta gamykloje kaip vientisas veikiantis sprendimas;

  • Industrinė įranga užtikrina ilgalaikį ir nepertraukiamą įrangos veikimą;

  • Išskirtinai išvaizdus įrangos dizainas, derantis prie šiuolaikiško eksterjero/interjero;

AMANO XP79XX mokėjimo kasa, sukurta automatiniam mokesčių už parkavimą surinkimui.  Įrenginys leidžia vykdyti atsiskaitymus:

  • Monetomis;

  • Banknotais;

  • Banko kortele;

Atitinka verslui keliamus reikalavimus saugumo reikalavimus: 3mm nerūdijančio plieno korpusas su apsauginiu stiklu gali būti komplektuojamas su dvigubu užraktu, kas sudarys prevenciją įsilaužimui.

Pritaikyta neįgaliesiems: mokėjimo kasa yra sukonstruota taip, kad visi valdymo mygtukai, įskaitant atskirai komplektuojamą informacinį ekraną, būtų lengvai prieinama neįgaliesiems.

AMANO programinė įranga yra specialiai sukurta darbui su ne tik didelėmis, daugiaaukštėmis parkavimo aikštelėmis, bei puikiai dera darbui su mažomis kelių pravažiavimų aikštelėmis.  Programinė įranga leidžia lanksčiai valdyti parkavimo aikštelę: nustatyti ir lengvai keisti tarifus, sudaryti baltą/juodą klientų sąrašą, lanksčiai valdyti tarifus, taikyti norimas apmokestinimo taisykles.

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.