Siuntų terminalai

Siuntų gabenimo versle labai svarbų vaidmenį atlieka paskutinė mylia – momentais, kai kurjeris siuntą pristato galutiniam gavėjui. KePol paskutinės mylios sprendimas užtikrina patogų ir greitą siuntos pristatymą į terminalą. Patogumas klientams, prekybos įmonėms bei logistikos operatoriams yra akivaizdus: siuntos, laiškai arba visų rūšių prekės efektyviai ir greitai yra pristatomos į pasirinktą KePol siuntų terminalą.

Sistemos ypatybės:

  • Sistema lengvai pritaikoma bet kokiai lokacijai: KePol siuntų terminalai ir sukurti darbui kaip ir patalpoje, taip ir lauke. Modulinė terminalo sistema leidžia terminalo formą pritaikyti kiekvienos montavimo vietos poreikiui.
  • Aukštas operavimo komfortas: kuriant KePol sistemą ypatingai daug dėmesio buvo skiriama paprastam naudojimui bei ergonomikai visoms klientų grupėms.
  • Saugumas: sistema yra atspari vandalizmui, bei užtikrina saugią siuntų logistiką.

Pagrindiniai privalumai naudojantis siuntų savitarnos sistemomis – sutaupytas laikas, saugumas, patogumas ir nesudėtingas naudojimasis. Terminalai sumontuoti patogiausiose klientams vietose, veikia 24h per parą ir 7 dienas per savaitę, pritaikyti siųsti įvairaus dydžio siuntas, leidžia atsiskaityti tiek kreditinėmis, tiek debetinėmis kortelėmis. Esminis tokio siuntų terminalo pranašumas lyginant su kitomis, pašto paslaugas teikiančiomis kompanijomis, siuntinio išsiuntimo kaina nepriklauso nuo svorio, ją lemia pasirinkto dydžio terminalo dėžutė, į kurią talpinamas siuntinys. Uždarius siuntą į saugojimo dėžutę, sistema automatiškai informuoja pasiuntinį, kuris paims siuntą. Kai tik siunta bus pristatyta į gavėjo mieste esantį terminalą, gavėjas SMS žinute ar elektroniniu paštu gaus unikalų kodą, kurį surinkęs, galės pasiimti savo siuntinį bet kuriuo paros metu. Siuntėjui, pageidaujančiam, kad siunta būtų pristatyta gavėjui tiesiai į rankas, jis gali nurodyti tai, suvesdamas terminale informaciją apie pristatymo vietą. Automatizuotos savitarnos siuntų sistemos pastaruoju metu vis labiau populiarėja dėl savo pranašumų ir naudojimosi paprastumo.

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.

Įgyvendinti projektai