Vaizdo konferencijos

Dėl griežčiau kontroliuojamų įmonių veiklos kaštų ir siekio dirbti operatyviau, dauguma įmonių šiais laikais negali sau leisti siųsti darbuotojus į dažnas keliones. Tačiau laikantis įsipareigojimų bei siekiant atsilaikyti prieš konkurentus bendrovės vis tiek būna priverstos skirti nemažą dalį savo biudžeto darbuotojų išvykoms. Taip pat keliauti tenka ir siekiant susitikti su klientais arba lankytis toliau esančiuose biuruose. Laimei, jau sukurtas sprendimas, kuris padeda šią problemą išspręsti. Tai vaizdo konferencijų technologija.

Įdiegus ją susitikimų kambariuose įmonių darbuotojams ir vadovams atsiranda galimybė įvykdyti  įsipareigojimus neišvykstant iš biuro.

Įprastai tereikia turėti standartinį kompiuterį su įdiegta interneto naršykle, spartų interneto ryšį, interneto kamerą ir mikrofoną. O virtualiame susirinkime galima pradėti dalyvauti vos spustelėjus elektroniniu paštu arba žinute atsiųstą kvietimo nuorodą. Viskas aišku ir efektyvu!

Be to, konferencinių skambučių kokybę ir jų metu perduodamos informacijos saugumą padeda užtikrinti pažangi dedikuota įranga. „Hansab“ specialistai jums patars ir pritaikys individualius sprendimus, atitinkančius visus specifinius poreikius, kai:

  • Norima naudotis nemokamomis konferencinių pokalbių programomis
  • Siekiama užtikrinti saugumą dalijantis dokumentais su konferencijos dalyviais
  • Vykdomi vienašaliai ar daugiašaliai konferenciniai pokalbiai
  • Reikalingi aukštos kokybės vaizdo skambučiai su profesionaliomis vaizdo kameromis
  • Norima užtikrinti puikią garso kokybę, be trikdžių
  • Planuojama organizuoti 180°/360° vaizdo konferencijas

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.

Įgyvendinti projektai