Naujienos

Praėjimo varteliai viešiesiems ir komerciniams pastatams

Norint išvengti neteisėtų praėjimų į pastatus užtikrinant nenutrūkstamą žmonių srautą, viešieji ir komerciniai pastatai kiekvieną dieną privalo valdyti didžiulius savo darbuotojų, lankytojų, tiekėjų, valytojų, darbininkų srautus, naudojantis įeigos kontrolės sistemomis. „Speed Gates“ praėjimo varteliai geba kontroliuoti įeigos srautus pagrindiniame fojė ir riboto priėjimo zonose.

 

Pagrindiniai iššūkiai:

Plačiau

HANSAB paminėjo „Atsivesk į darbą savo šunį“ dieną

Birželio 24-ąją visas pasaulis švenčia dieną, kurios šūkis – „Atsivesk į darbą savo šunį“. Ta proga HANSAB įmonės darbuotojai birželio 22 dieną pasikvietė į biurą savo augintinius, tarp kurių buvo ne tik šunys, bet ir vienas pikantiškas gyvūnas – tai driežas vardu Spyglys. Darbo metu visi gyvūnai puikiai asistavo kolegoms bei buvo nominuoti darbo pozicijomis. Augintiniai visam mūsų kolektyvui padovanojo daug šypsenų, smagaus juoko ir gerų emocijų. Dalinamės dienos „Atsivesk į darbą savo šunį“ įspūdžiais.

Plačiau

Inovacijos švietimo sektoriuje ir jų pasiekimo būdai

Šių metų pavasarį, gegužės 24 dieną, Hansab biure surengėme seminarą švietimo sektoriaus atstovams, kuriame pristatėme ir klientus supažindinome su naujausiais sprendimais ir idėjų pritaikymu švietimo procese. Seminaro metu kartu su klientais ir svečiais nagrinėjome priežastis, dėl kurių šių sprendimų įgyvendinimas gali tapti sudėtingu uždaviniu.

Plačiau

Telia klientus Estijoje pasitinka unikalus humanoidinis informacinis terminalas Pepper

Naujoje Telia būstinėje, Taline, Hansab pristatė inovatyviausią eilių valdymo sistemą, susietą su informaciniu humanoidu Pepper. Klientui, atėjus į Telia saloną, humanoidas suteikia pagalbą, naudojantis registracijos sistema.

Humanoidinis informacinis terminalas Pepper ne tik pasitinka svečius Telia salonuose, bet ir padeda jiems atlikti registraciją bei pakviečia lankytoją atėjus jo eilei. Netolimoje ateityje humanoidas Pepper gebės suteikti klientams informaciją apie Telia teikiamus produktus ir paslaugas.

Plačiau

Verslo ir bibliotekų sinergija

Gegužės 11–12 dienomis HANSAB dalyvavo Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos (LSVBA) tarptautiniame renginyje, Zarasuose. LSVBA vienija Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiančias savivaldybių viešąsias bibliotekas. LSVBA atstovauja bibliotekoms, siekdama bendrų tikslų įgyvendinimo ir tarpusavio bendradarbiavimo. Šiuo metu iš 60 savivaldybių viešųjų bibliotekų – visos yra asociacijos narės.

Plačiau

HANSAB renginyje „Retail Road Show 2017“ pademonstruota moderniausia įranga mažmeninei prekybai

Šiais metais Hansab savo klientus pakvietė į netradicinį seminarą „Retail Road Show 2017“, skirtą mažmeninės prekybos sektoriui. Renginys prasidėjo balandžio 11 d. ir tęsėsi keturias savaites. Jo metu sulaukėme 200 dalyvių iš daugiau nei 60 įmonių.

Plačiau

SPAR didmenininkė „A.F. Blakemore & Son Limited“ pasirinko „Visma Retail“ tiekti visus mažmeninės prekybos IT sprendimus

Hansab sėkmingai stiprina savo pozicijas prekybos sektoriuje  visose Baltijos šalyse pristatydama Visma Retail sprendimus. Norime pasidalinti nauja Hansab partnerių „Visma Retail“ sėkmės istorija. „A.F. Blakemore & Son Limited“, kuriai priklauso 295 SPAR parduotuvės ir kuri yra kitų 780 SPAR partnerių parduotuvių Anglijoje ir Velse didmenininkė, pasirinko „Visma Retail“ modernizuoti technologijas ir pateikti naujoviškus IT sprendimus, kurie padėtų augimui ir ilgalaikio bei tvaraus verslo plėtrai.

Plačiau

Pristatėme HANSAB inovacijas maisto produktų sektoriuje konferencijoje „Food retail innovations“

Bendradarbystės erdvė „Rise Vilnius“ garsėja kaip vieta, kur susitinka startuoliai, kūrėjai, verslininkai ir inovacijomis besidomintys žmonės. Organizuojamų renginių metu čia galima pasidalinti vizijomis ir projektais su savo srities profesionalais, o galbūt ir sudominti potencialius investuotojus bei padidinti kompetencijas, leidžiančias startuoliams sėkmingai siekti savo tikslų.

Plačiau

Hansab grupės 2016 m. rezultatų metinė ataskaita

Šių metų Hansab grupės 2016 m. rezultatų metinėje ataskaitoje didžiausias dėmesys skiriamas paslaugų vartotojams kokybės gerinimui, naudojant naujausias inovacijas. Naujų inovacijų dėka Hansab grupė vėl pasiekė rekordinius rezultatus įmonės istorijoje. Šioje ataskaitoje Jūs rasite naujausią informaciją apie didžiausius įvykdytus projektus 2016 metais, plėtros bei kitus artimiausius ateities planus.

Plačiau

Kviečiame apsilankyti „HANSAB Retail Road show“

Plačiau