Naujienos

Naujas elektromobilių įkrovimo įrenginys įkrauna 80% baterijos per 30 minučių

Praėjusį mėnesį Štutgarte vykusioje EVS30 parodoje „Circontrol“ pristatė naują nuolatinės srovės greito įkrovimo stotį „Raption 50“. Šioje naujoje „Raption 50“ serijoje naudojama modulinė technologija, suderinanti didesnį veikimo laiką ir lankstumą su stilingu ir moderniu dizainu.

Plačiau

Pasidalink savo idėja Lietuvai su robotu Pepper

Idėja Lietuvai – tai nacionalinė iniciatyva, siekianti suburti nepriklausomos šalies šimtmečio slenkstį liudijančius protus, kuriems rūpi mūsų valstybės išlikimas, stiprybė ir gerovė.

Plačiau

Kartu su Pepper dalyvavome robotikos konferencijoje Panevėžyje

Vis dažniau girdime ir kalbame apie robotus, automatizuotas mašinas, dirbtinį intelektą. Akivaizdu, kad robotika šiais laikais yra itin aktuali tema. Ne išimtis ir Lietuva. Panevėžio miesto savivaldybė yra itin susidomėjusi robotika ir ją ketina įtraukti tarp miesto strateginių krypčių, o Panevėžį paversti robotikos miestu.

Plačiau

Dalyvavome „Swedbank Baltic Card Payment Forum“ renginyje

Lapkričio 23 d. mūsų įmonė Hansab partnerio statusu dalyvavo devintą kartą rengiamame „Swedbank Baltic Card Payment Forum 2017“. Renginio metu turėjome puikią galimybę susipažinti su Baltijos šalių rinkos tendencijomis ir Mastercard inovacijomis atsiskaitymo rinkai. Šios srities profesionalams ir prekybos kompanijų atstovams pristatytėme Ingenico naujos kartos TETRA  terminalus, kurie atitinka naujausius saugumo, patogumo bei patikimumo standartus ir užtikrina geriausią klientų patyrimą atsiskaitant bankinėmis kortelėmis.

Plačiau

Klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai 2017

UAB Hansab atliko kasmetinį klientų pasitenkinimo tyrimą. Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais, rodiklis išliko toks pat aukštas ir stabilus (4,2). „Surinkti vertingi duomenys dabar yra analizuojami mūsų įmonės viduje, siekiant nustatyti mūsų kryptis vystymui ir tobulinimui. Pasitenkinimo vertinimas mums yra labai svarbus todėl, kad naudodamiesi surinktais duomenimis mes kuriame savo strategiją ir taktiką ateinantiems metams“ – teigia Hansab Grupės Marketingo vadovė Sigita Babarskaitė.

Plačiau

Vienas iš TechTop 2017 šou vedėjų – humanoidinis robotas Pepper

Trečius metus iš eilės Topo centras rengia inovatyviausius metų apdovanojimus „Tech Top 2017” – vienintelius apdovanojimus Lietuvoje, kuriuose plojimai skamba ne žmonėms, o technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, namų technika, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu.

Plačiau

Dalyvavome Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift 2017“

Vilniaus inovacijų forumas (VIF) yra didžiausias aukščiausio lygio susitikimas Baltijos šalyse, skirtas sutelkti verslininkus, verslo ir viešosios politikos sprendimus priimančius asmenis, mokslininkus ir tyrėjus aptarti inovacijų būklę Europoje ir už jos ribų. Šiame forume dalyvavo ir mūsų įmonė Hansab kartu su mažmeninės prekybos sprendimų pardavimų vadovu Mariumi Bankausku ir humanoidiniu robotu Pepper.

Plačiau

Kas yra BioStar 2 Mobile Card ir saugus darbuotojo pažymėjimas išmaniajame telefone?

Suprema pristatė naują BioStar 2 Mobile Card spendimą, leidžiantį saugiai identifikuoti save mobiliuoju telefonu. Šis sprendimas šiandieninėms organizacijoms leidžia išduoti ir palaikyti saugius darbuotojų pažymėjimus jų išmaniuosiuose mobiliuosiuose telefonuose.

Plačiau

Kaip padidinti parduotuvės saugumą, našumą ir pelningumą?

Kiekviename versle gebėjimas surasti, analizuoti ir nustatyti naudingą informaciją iš įvairių šaltinių gali lemti sėkmę pritraukiant klientą. Priešingu atveju – klientą prisivilioja konkurentai. Sektorius, kuriame teisingas duomenų panaudojimas gali būti skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės yra mažmeninė prekyba.

Plačiau

Pažintis su humanoidiniu robotu Pepper

Automatika, robotika, dirbtinis intelektas, mašinų mokslas ir taip toliau… Tai yra žodžiai, kuriuos laikui bėgant mes girdime vis dažniau ir dažniau. Akivaizdu, kad pasaulis keičiasi ir ateitis po 15-20 metų tikriausiai atrodys kitaip negu šiandien – prabusite, o robotas Jums jau bus paruošęs pusryčius ir skaitys pagrindines naujienų antraštes, įskaitant dienos orų prognozes. Jūs eisite į garažą ir sėsite į mašiną, kuri pati vairuoja, o pats sėdėsite atsipalaidavęs ir vyksite į darbą… bet ar tai tikrai tokia tolima ateitis?

Plačiau