Naujienos

Dalyvavome Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift 2017“

Vilniaus inovacijų forumas (VIF) yra didžiausias aukščiausio lygio susitikimas Baltijos šalyse, skirtas sutelkti verslininkus, verslo ir viešosios politikos sprendimus priimančius asmenis, mokslininkus ir tyrėjus aptarti inovacijų būklę Europoje ir už jos ribų. Šiame forume dalyvavo ir mūsų įmonė Hansab kartu su mažmeninės prekybos sprendimų pardavimų vadovu Mariumi Bankausku ir humanoidiniu robotu Pepper.

Plačiau

Kas yra BioStar 2 Mobile Card ir saugus darbuotojo pažymėjimas išmaniajame telefone?

Suprema pristatė naują BioStar 2 Mobile Card spendimą, leidžiantį saugiai identifikuoti save mobiliuoju telefonu. Šis sprendimas šiandieninėms organizacijoms leidžia išduoti ir palaikyti saugius darbuotojų pažymėjimus jų išmaniuosiuose mobiliuosiuose telefonuose.

Plačiau

Kaip padidinti parduotuvės saugumą, našumą ir pelningumą?

Kiekviename versle gebėjimas surasti, analizuoti ir nustatyti naudingą informaciją iš įvairių šaltinių gali lemti sėkmę pritraukiant klientą. Priešingu atveju – klientą prisivilioja konkurentai. Sektorius, kuriame teisingas duomenų panaudojimas gali būti skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės yra mažmeninė prekyba.

Plačiau

Pažintis su humanoidiniu robotu Pepper

Automatika, robotika, dirbtinis intelektas, mašinų mokslas ir taip toliau… Tai yra žodžiai, kuriuos laikui bėgant mes girdime vis dažniau ir dažniau. Akivaizdu, kad pasaulis keičiasi ir ateitis po 15-20 metų tikriausiai atrodys kitaip negu šiandien – prabusite, o robotas Jums jau bus paruošęs pusryčius ir skaitys pagrindines naujienų antraštes, įskaitant dienos orų prognozes. Jūs eisite į garažą ir sėsite į mašiną, kuri pati vairuoja, o pats sėdėsite atsipalaidavęs ir vyksite į darbą… bet ar tai tikrai tokia tolima ateitis?

Plačiau

Samsung pasirinko Suprema BioSign piršto atpažinimo sprendimą savo naujausiems išmaniųjų telefonų modeliams Galaxy J5 ir Galaxy A7

Mūsų ilgametis partneris Suprema, dirbantis su biometriniais ir identifikacinės įrangos sprendimais, paskelbė, kad jų mobiliųjų telefonų piršto atpažinimo sistema BioSign pasirinkta įdiegti naujuosiuose Samsung mobiliųjų telefonų Galaxy J5 ir Galaxy A7 modeliuose. Šį integruotą išmaniųjų telefonų sprendimą Suprema teikia kartu su Taivane įsikūrusiais jutiklinių sensorių tiekėjais Egis Technology.

Plačiau

Šuolis inovacijose

Pastaraisiais metais HANSAB įvyko akivaizdus šuolis inovacijų srityje – sėkmingai įgyvendinome inovacijų strategiją, turėjome 3 sėkmingus inovacijų seminarus (transporto, mažmeninės prekybos, medicinos sektoriams), kurių metu sugeneravome 30 naujų idėjų ir padarėme didelį žingsnį pristatydami robotiką kaip naują mūsų sritį.

Plačiau

Praėjimo varteliai viešiesiems ir komerciniams pastatams

Norint išvengti neteisėtų praėjimų į pastatus užtikrinant nenutrūkstamą žmonių srautą, viešieji ir komerciniai pastatai kiekvieną dieną privalo valdyti didžiulius savo darbuotojų, lankytojų, tiekėjų, valytojų, darbininkų srautus, naudojantis įeigos kontrolės sistemomis. „Speed Gates“ praėjimo varteliai geba kontroliuoti įeigos srautus pagrindiniame fojė ir riboto priėjimo zonose.

 

Pagrindiniai iššūkiai:

Plačiau

HANSAB paminėjo „Atsivesk į darbą savo šunį“ dieną

Birželio 24-ąją visas pasaulis švenčia dieną, kurios šūkis – „Atsivesk į darbą savo šunį“. Ta proga HANSAB įmonės darbuotojai birželio 22 dieną pasikvietė į biurą savo augintinius, tarp kurių buvo ne tik šunys, bet ir vienas pikantiškas gyvūnas – tai driežas vardu Spyglys. Darbo metu visi gyvūnai puikiai asistavo kolegoms bei buvo nominuoti darbo pozicijomis. Augintiniai visam mūsų kolektyvui padovanojo daug šypsenų, smagaus juoko ir gerų emocijų. Dalinamės dienos „Atsivesk į darbą savo šunį“ įspūdžiais.

Plačiau

Inovacijos švietimo sektoriuje ir jų pasiekimo būdai

Šių metų pavasarį, gegužės 24 dieną, Hansab biure surengėme seminarą švietimo sektoriaus atstovams, kuriame pristatėme ir klientus supažindinome su naujausiais sprendimais ir idėjų pritaikymu švietimo procese. Seminaro metu kartu su klientais ir svečiais nagrinėjome priežastis, dėl kurių šių sprendimų įgyvendinimas gali tapti sudėtingu uždaviniu.

Plačiau

Telia klientus Estijoje pasitinka unikalus humanoidinis informacinis terminalas Pepper

Naujoje Telia būstinėje, Taline, Hansab pristatė inovatyviausią eilių valdymo sistemą, susietą su informaciniu humanoidu Pepper. Klientui, atėjus į Telia saloną, humanoidas suteikia pagalbą, naudojantis registracijos sistema.

Humanoidinis informacinis terminalas Pepper ne tik pasitinka svečius Telia salonuose, bet ir padeda jiems atlikti registraciją bei pakviečia lankytoją atėjus jo eilei. Netolimoje ateityje humanoidas Pepper gebės suteikti klientams informaciją apie Telia teikiamus produktus ir paslaugas.

Plačiau