Ar žinote, kiek žmonių per dieną apsilanko jūsų parduotuvėje?

Lankytojų skaičiavimo sistemo sistemos įdiegimas yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti jūsų parduotuvės lankytojų apžvalgą. Išnagrinėję surinktus duomenis, žinote lankytojų skaičių, apsilankymo piko laiką, konversijų rodiklius ir daug kitos naudingos informacijos.

Lankytojų srautų skaičiavimo sprendimas leidžia matyti lankytojų srautų analizes, įgauti konkurencinį pranašumą ir padidinti pelningumą. Lankytojų skaičius ir pardavimų duomenys – tai du svarbiausi ir patikimiausi duomenų šaltiniai prekyboje. Abu šie duomenys kartu suteikia prekybininkams kritinę verslo informaciją, kuri būtina norint priimti teisingus sprendimus ir išsiskirti mažmeninės prekybos rinkoje. Remiantis surinkta informacija apie lankytojų srautus, galima priimti strateginius sprendimus, kurie gali sukurti dar didesnius sistemos privalumus. Kaupiant statistinius lankomumo duomenis, galima optimaliai paskirstyti personalo kiekį ir darbo laiką, nustatyti savaitės, mėnesio, metų dėsningumus, įvertinti ilgalaikes terndencijas.

Be to, lankytojų srautų skaičiavimas taip pat gali būti aktualus ne tik mažmeninės prekybos sektoriuje, bet ir nekilnojamojo turto valdyme, viešų vietų ir turizmo objektuose, viešos paskirties pastatuose.

 

Kokią lankytojų skaičiavimo sistemą pasirinkti?

Yra daugybė lankytojų skaičiavimo sistemų: ekonomiškų ir brangesnių, mažiau ir daugiau tikslesnių.

  • EAS varteliai su lankytojų skaičiavimo funkcija. Jeigu planuojate įsidiegti elektroninius apsauginius vartelius savo parduotuvėje, verta pasirinkti tokį sprendimą, kuris turėtų ir lankytojų skaičiavimo funkciją. Tokiu atveju, jums nereiktų atskiros lankytojų skaičiavimo sistemos. Viena iš tokių vartelių gamintojų – olandų įmonė Cross Point. Cross Point EAS varteliai turi integruotus lankytojų skaičiavimo jutiklius, kurie kartu su CrossConnect sprendimu leidžia sugeneruoti ataskaitas, kuriose matomas klientų apsilankymų dažnumas. Gautus duomenis galima analizuoti nuotoliniu būdu Cross Point Analytics debesyje.

  • Infraraudonųjų spindulių skaičiuokliai. Bendrove SensMax gamina lankytojų skaičiavimo sistemas, pagrįstas infraraudonųjų spindulių technlogija, kurias lengva įdiegti ir patogu naudoti. Jutikliai yra bevieliai ir autonominiai bei turi keičiamą bateriją. Del integruotos atminties, jutikliai gali saugoti 25-ių dienų sukauptą medžiagą

  • Lankytojų skaičiavimas IP kamerų pagalba yra labai efektyvus. Šios kameros turi 95 proc. tikslumą net didelėse prekybos vietose su tūkstančiu klientų per dieną srautu. Įeinantys ir išeinantys klientai skaičiuojami atskirai, o kamera gali iš karto apskaičiuoti parduotuvėje esančių klientų skaičių ir jų apsilankymo vidutinę trukmę. Vienas iš IP kamerų lankytojų skaičiavimo sprendimo gamintojų yra Axis TrueView People Counter. Debesies pagrindu pagrįsta analizės programa leidžia rinkti automatines apsilankymų ataskaitas ir rinkti duomenis net kelerius metus. Vėliau duomenys gali būti lyginami pasirinktus metus / mėnesius / dienas.

 

Nuotraukos šaltinis: Axis Communications

 

Jeigu norite gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į Pardavimų projektų vadovą Gintarą Čaikauską.

Gintaras Čaikauskas
Pardavimų projektų vadovas
Tel. +370 611 54268
E-paštas: gintaras.caikauskas@hansab.lt

Atgal