Apie mus

Šiais metais „Hansab“ švenčia 30-us veiklos metus su rekordine 30 milijono eurų konsoliduota apyvarta bei daugiau nei 300 specialistų komanda.  

Mūsų tikslas – būti pirmaujančia technologinių sprendimų tiekėja. Dėka plataus produktų spektro į kurį įeina automatizavimo, apsaugos, grynųjų pinigų valdymo ir finansinės sistemos, klientams siūlome geriausius integruotus sprendimus, kad jų verslas taptų veiksmingesnis, saugesnis, jų darbuotojų kasdienis darbas būtų patogesnis, o klientai turėtų pačią geriausią patirtį.

Vienas iš pagrindinių mūsų privalumų – sprendimų kūrimas nuo pradžios iki galo. Sprendimai susidaro iš konsultacijų, programinės įrangos kūrimo ir integravimo, techninės įrangos pardavimo, projektų valdymo ir aptarnavimo po pardavimo. Mūsų ilgalaikiai klientai veikiantys mažmeninės prekybos, transporto, finansų, viešojo ir švietimo sektoriuose.

Mūsų teritorija apima Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją ir Baltarusiją, kurią sudaro devynios bendrovės: „Hansab“ UAB, „Hansab“ SIA, „Hansab“ AS, „Hansab Group“ OÜ, „Hansab“ OY, „Ellore“ OÜ, „Hansab Kinnisvara“ OÜ, „Hansab Turtas“ UAB ir „Hansab IT Solutions“ OÜ.

Siūlome unikalių sprendimų ir paslaugų rinkinį. Oficialiai esame daugiau nei 100 tiekėjų partnerė, parduodant, diegianti ir aptarnaujanti tokių pirmaujančių gamintojų, kaip „NCR“, „Ingenico“, „Q-Matic“, „Bosh“, „Sony“, „Samsung“, „Glory Global“ produktus ir sprendimus. Partnerystė su žinomiausiomis pasaulio technologijų įmonėmis suteikia mums pranašumą, nes turime naujausias ir novatoriškiausias technologijas.

Kokybė yra raktas, todėl siekiame aukščiausio kokybės lygmens, kurį patvirtina gausus kokybės vadybos apdovanojimų skaičius. Mūsų siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.

Embedded thumbnail for Apie mus