Apie mus

Šiais metais „Hansab“ švenčia 28-us veiklos metus su rekordine 27,2 milijono eurų konsoliduota apyvarta su daugiau nei 300 specialistų komanda.  

Mūsų tikslas – būti pirmaujančia technologinių sprendimų tiekėja. Dėka plataus produktų spektro į kurį įeina automatizavimo, apsaugos, grynųjų pinigų valdymo ir finansinės sistemos, klientams siūlome geriausius integruotus sprendimus, kad jų verslas taptų veiksmingesnis, saugesnis, jų darbuotojų kasdienis darbas būtų patogesnis, o klientai turėtų pačią geriausią patirtį.

Vienas iš pagrindinių mūsų privalumų – sprendimų kūrimas nuo pradžios iki galo. Sprendimai susidaro iš konsultacijų, programinės įrangos kūrimo ir integravimo, techninės įrangos pardavimo, projektų valdymo ir aptarnavimo po pardavimo. Mūsų ilgalaikiai klientai yra iš pirmaujančių organizacijų, veikiančių mažmeninės prekybos, transporto, finansų, viešojo ir švietimo sektoriuose.

Mūsų teritorija apima Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją ir Baltarusiją, kurią sudaro dešimt bendrovių: „Hansab“ UAB, „Hansab“ SIA, „Hansab“ AS, „Hansab Group“ OÜ, „Hansab“ OY, „Ellore“ OÜ, „Moya“ OÜ, „Hansab Kinnisvara“ OÜ ir „Hansab Turtas“ UAB ir nuo 2018 m., „Hansab IT Solutions“ OÜ.

„Hansab“ siūlo unikalių sprendimų ir paslaugų rinkinį. Oficiali daugiau nei 100 tiekėjų partnerė parduoda, diegia ir aptarnauja tokių pirmaujančių gamintojų, kaip „NCR“, „Ingenico“, „Q-Matic“, „Bosh“, „Sony“, „Samsung“, „Glory Global“, produktus ir sprendimus. Partnerystė su žinomiausiomis pasaulio technologijų įmonėmis suteikia mums pranašumą, nes turime naujausias ir novatoriškiausias technologijas.

Kokybė yra raktas „Hansab“ įmonei. Įmonė siekia aukščiausio kokybės lygmens, kurį patvirtina gausus kokybės vadybos apdovanojimų skaičius. „Hansab“ siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.

Embedded thumbnail for Apie mus