Apie mus

Šiais metais „Hansab“ švenčia 32-uosius veiklos metus su rekordine 40 milijono eurų konsoliduota apyvarta bei daugiau nei 300 specialistų komanda.  

Mūsų tikslas – būti pirmaujančia technologinių sprendimų tiekėja.

Mūsų misija – padaryti jūsų gyvenimą lengvesnį ir saugesnį.

Dėka plataus produktų spektro į kurį įeina automatizavimo, saugos, grynųjų pinigų valdymo ir finansinės sistemos, klientams siūlome geriausius integruotus sprendimus, kad jų verslas taptų efektyvesnis, saugesnis, o taip pat darydami teigiamą poveikį darbuotojams, žmonėms ir visai mūsų planetai.

Viena iš pagrindinių mūsų stiprybių – kompleksinių sprendimų kūrimas. Sprendimai susidaro iš konsultacijų, programinės įrangos kūrimo ir integravimo, techninės įrangos pardavimo, projektų valdymo ir aptarnavimo po pardavimo. Tarp mūsų ilgalaikių klientų turime pirmaujančių organizacijų, veikiančių transporto, pramonės, finansų, valstybės ir mažmeninės prekybos sektoriuose.

Mūsų teritorija apima Lietuvą, Latviją, Estiją ir Suomiją, kurią sudaro septynios bendrovės: „Hansab“ UAB, „Hansab“ SIA, „Hansab“ AS, „Hansab Group“ OÜ, „Hansab“ OY, „Ellore“ OÜ ir „Hansab IT Solutions“ OÜ.

Siūlome unikalių sprendimų ir paslaugų rinkinį. Esame oficialus daugiau nei 100 tiekėjų partneris, parduodant, diegianti ir aptarnaujanti tokių pirmaujančių gamintojų, kaip „NCR“, „Ingenico“, „Qmatic“, „Bosh“, „Sony“, „Samsung“, „Glory Global“ produktus ir sprendimus.

Partnerystė su žinomiausiomis pasaulio technologijų įmonėmis suteikia mums pranašumą, nes turime naujausias ir novatoriškiausias technologijas.

Kokybė yra „Hansab“ verslo raktas, todėl siekiame aukščiausio kokybės lygmens, kurį patvirtina gausus kokybės vadybos apdovanojimų skaičius.

Mūsų siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.

Laikydamiesi ISO 14001 aplinkos apsaugos standarto, esame įsipareigoję nuolat gerinti savo aplinkosauginį veiksmingumą per visą mūsų produktų, paslaugų ir sprendimų gyvavimo ciklą.

2023 m. didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo investuotojas „BaltCap“ įsigijo 70%  „Hansab“ akcijų.   

Embedded thumbnail for Apie mus