Atnaujinome ISO sertifikatus

Šių metų kovo mėnesį „Bureau Veritas“ „Hansab“ grupės įmonėse vykdė auditą, kurio metu buvo atnaujinti ISO 27001, ISO 14001, ISO 9001 ir ISO 20000 sertifikatai.

ISO 27001 standartas apibrėžia informacijos saugumo vadybos sistemos nustatymo, įgyvendinimo, priežiūros ir gerinimo reikalavimus. Jis taip pat apima reikalavimus dėl informacijos saugumo rizikos vertinimo ir tvarkymo, atitinkančio organizacijos poreikius.

ISO 27001 sertifikatas – įrodymas, kad naudojame kruopščiai suplanuotas, įgyvendintas ir patikrintas duomenų apsaugos sistemas. Be to, laikydamiesi ISO 27001 standarto, optimizuojame verslo procesus, užkertame kelią daugeliui saugumo incidentų, o kiekvieno darbuotojo pareigos yra tiksliai apibrėžtos.

ISO 14001 sertifikatas apibrėžia aplinkosaugos vadybos sistemos reikalavimus. ISO 14001 padeda gerinti mūsų aplinkosauginį veiksmingumą: efektyviau naudojami ištekliai, mažinamos atliekos. Tokiu būdu, mes įgyjame konkurencinį pranašumą, o kartu ir klientų pasitikėjimą.

ISO 9001 sertifikatas apibrėžia organizacijos kokybės vadybos standartą. Šis standartas optimizuoja įmonės struktūrą, tobulina verslo procesus, darbo organizavimą, stiprina darbuotojų motyvaciją ir lojalumą, mažina resursų švaistymą. ISO 9001 standartas mūsų įmonei suteikia prielaidas mažinti išlaidas, didinti produktyvumą, tobulinti vadybą ir kontrolę bei gerinti darbo sąlygas.

ISO 20000 standartas – tai pasaulyje pripažintas informacinių technologijų paslaugų valdymo standartas. Šis standartas mūsų įmonei suteikia veiksmingą bendrą IT paslaugų  ir informacijos saugumo valdymą organizacijoje.

„Hansab“ visada stengiasi laikytis holistinio požiūrio į procesus, o ne tik sutelkti dėmesį į atskiras dalis. Šie standartai yra skiriamasis mūsų darbo metodų įgyvendinimo ir tobulinimo bruožas. Norėdami keistis ir tobulėti, mes nesikreipiame į kviestinius konsultantus. Geriausia, kai pokyčiai ir procedūros nustatomi atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tokia tvarka – didelis privalumas.

Atgal