Atnaujintas „Milestone Xprotect R3“

Šių dienų vaizdo valdymo sistemos atlieka ne tik vaizdo įrašymo funkciją. Signalizacijos, renginiai, judesiai ir kt. yra saugumo operacijų pagrindas. Visi šie duomenys leidžia lengviau atpažinti žmones bei įvykius, jeigu juos įmanoma aptikti. 

Daugumui duomenų paieška yra sudėtingas procesas, nes kiekvienas duomenų tipas turi savo paieškos sistema, žymas, kategorijas ar raktinius žodžius. Milestone sukurtas Xprotect R3 programinės įrangos atnaujinimas visa tai pakeičia. 

Xprotect R3 funkcionalumai: 

1. Paieška (angl. search). Nauja centralizuota search funkcija pakeis dabartinę „Sequence Explorer“. Naujoji funkcija leis lengviau atrasti konkretų įvykį ar vaizdo įrašo seką, surinkdama visus vaizdo valdymo sistemos duomenų tipus. 

Su šia funkcija galėsite:

  • Ieškoti vaizdo įrašų, įvykių, judesių vienoje vietoje;
  • Ieškoti duomenų tipų iš technologijų partnerių papildinių, kai tik integruosite search funkciją;
  • Išsaugoti paieškos šablonus ir paspartinti tyrimų trukmę.

2. Adaptive streaming suteikia galimybę vienu metu stebėti ir valdyti didelį kiekį net 4K ar didesnės raiškos kamerų. Taip pat šį funkcija leidžia gauti iš serverio žemesnės raiškos vaizda, kai nėra poreikio turėti aukštos raiškos, įrašus. Taip įgalindama vartotoja su viena darbo stotimi stebėti šimtus kamerų

Ši fukcija leis:

  • Sklandžiau peržiūrėti vaizdo įrašus be papildomų trikdžių;
  • Sutaupyti techninei įrangai, kuri šiuo metu yra reikalinga, norint dekoduoti aukštos raiškos vaizdo įrašus;
  • Geresnis pralaidumo panaudojimas, kurį vėliau galima panaudoti kitiems organizacijos poreikiams. 

3. Įrenginio slaptažodžių valdymas. Sistemos administratoriai dirba visą parą tam, kad užtikrintų aukštą kibernetinio saugumo lygį. Tai apima griežtą slaptažodžių atnaujinimą nustatytu laiku. Slaptažodžių ir prietaisų tvarkymo funkcija, įdiegta R2, suteikia administratoriams visų sistemos slaptažodžių apžvalgą ir galimybę pakeisti gamintojų įrenginių slaptažodžius tiesiai per „Management client“ sistemą. Naujojoje R3 funkcijoje Milestone padidino suderinamų įrenginių gamintojų skaičių, todėl ši funkcija yra aktuali daugeliui mūsų įrenginių. Taip pat pristatytas planuoklis, leidžiantis administratoriams automatiškai nustatyti tikslius laiko intervalus, kada įrenginio slaptažodis turi būti pakeistas. Visa tai yra integruota su Microsoft Active directory.

4. Dvipusis garso atkūrimas leidžia XProtect vartotojams klausytis garso atkūrimo tiesiai iš interneto naršyklės arba mobiliųjų telefonų klientų.  Taip pat ir įrašyti garsą į video valdymo platformą 

5. Web Client patobulinimai dėl kurių naudotojo patirtis tyrimo metu tampa intuityvesnė, pvz. pridedant / išimant fotoaparatą, perjungiant į visą ekraną ir pan.

6. Mobiliųjų telefonų klientų patobulinimai, skirti geresniam naudojimui ir vaizdinei patirčiai esant silpnoms jungiamumo sąlygoms.

7. NVIDIA rinkinio atnaujinimas naudoja naujausią NVIDIA įrenginio tvarkykles tam, kad galėtumėte mėgautis geriausiu našumu. 

 

Atgal