Atnaujintos didelės raiškos skaitmeninės kameros „Neste Lietuva“ degalinėse

„Neste Lietuva“ – didžiausias automatinių degalinių tinklas Lietuvoje - atnaujino vaizdo stebėjimo sistemą, kuri leis efektyviau, patogiai ir centralizuotai vykdyti nusikalstamumo prevenciją, garantuos klientų saugumą ir sklandų bei operatyvų darbą.

„Neste Lietuva“ tinklas Lietuvoje savo degalinėse įdiegė pasaulinio lygio vaizdo apdorojimo ir stebėjimo įrangą „Milestone Xprotect“, taip siekdamas optimizuoti darbo procesus bei užtikrinti saugumą. Degalinėse įdiegta „Milestone Xprotect“ nauja vaizdo apdorojimo programinė įranga veikianti „Dell" serveriuose taip pat ir didelės raiškos „IP" kameros.  Šio technologinio sprendimo dėka buvo atnaujintos seno tipo mažos raiškos kameros ir nepatogus  skirtingų sistemų naudojimas. Tai leido centralizuoti kamerų  valdymą, suteikė galimybę greitai bei patogiai išsaugoti ir peržiūrėti vaizdo įrašus iš bet kurios degalinės.  

 „Hansab“ ir „Neste Lietuva“ sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi jau septintus metus. Šiuo laikotarpiu buvo atnaujintos visos 76 tinklo degalinės.

Atgal