Aukšto lygio išmanios saugos sistemos prestižiniuose „EGLĖ apartamentuose“

„EGLĖ apartamentai“ – tai architektūros ir meno kūrinys ant Baltijos jūros kranto. Itin prabangūs 4 aukštų apartamentai įsikūrė Palangos širdyje, šalia „Meilės alėjos“.

Užsakovas, projektuodamas šiuos aukšto lygio apartamentus, pasirinko patikimą partnerį „Hansab“, kuris suprojektavo pažangius kompleksinius sprendimus, užtikrinančius pastato saugumą ir funkcionalumą.

Prabangių apartamentų saugumui užtikrinti pasirinktos šiuolaikinės technologijos. Įdiegti aukšto patikimumo apsaugos ir gaisro aptikimo sprendimai leidžia greičiau ir efektyviau identifikuoti incidentus. Į teritoriją ir pastatą galima patekti be raktų. „Durys valdomos biometriniais pirštų skaitytuvais. Tai vienas saugiausių ir patogiausių būdų patekti į teritoriją ar pastatą. Šis sprendimas užkerta kelią klastojimui ir dublikatams“, – aiškina „Hansab“ pardavimų projektų vadovas Gintaras Čaikauskas.

Svečiams identifikuoti ir priimti įdiegti vaizdo stebėjimo įrenginiai. Jų pagalba galima matyti, kas nori patekti į teritoriją ar pastatą.

Visuose butuose įdiegti aukštos raiškos skystųjų kristalų ekranai su vartų / durų valdymu. Per šiuos ekranus buto savininkas gali komunikuoti su svečiu jį matydamas ir girdėdamas. Jeigu buvo savininko nėra namuose, jis gali komunikuoti nuotoliniu būdu, naudodamas telefone esančia aplikacija.

Tam, kad būtų galima patekti į automobilių stovėjimo aikštelę, įrengta valstybinių numerių nuskaitymo sistema. Kiti būdai, bandant patekti į teritoriją, yra blokuojami vartais, turinčiais GSM atidarymo funkciją. Visoje teritorijoje sumontuoti aukšto lygio vaizdo stebėjimo sprendimai leidžia stebėjti ne tik lauko teritoriją, bet ir pastato vidų 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

„Hansab“ įdiegti naujausių technologijų sprendimai „EGLĖ apartamentai“ suteikia aukštą saugumo lygį ir modernumo atspalvį.

 

Nuotraukos šaltinis: EGLĖ apartamentai arch.

 

Plačiau apie projektą galite skaityti „Structum“ žurnale 74-79 puslapiuose. Nuoroda į žurnalą.

Detalesnę informaciją apie įdiegtus modernius technologinius sprendimus galite gauti susisiekę su pardavimų projektų vadovu Gintaru Čaikausku.

Gintaras Čaikauskas
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 611 54268
E-paštas: gintaras.caikauskas@hansab.lt

Atgal