Automobilių stovėjimo aikštelių valdymas: ko tikėtis ateityje?

Automobilių stovėjimo aikštelės ir patogus naudojimasis jomis – aktuali transporto priemones vairuojančių asmenų kasdienybės dalis. Praėjusią savaitę Vilniuje įvyko „Hansab“ organizuotas seminaras: „Automobilių stovėjimo aikštelių valdymas. Kaip pateisinti naudotojų lūkesčius ateityje?“. Pranešėjai seminaro metu aktyviai dalijosi žiniomis, įžvalgomis ir pastebimomis tendencijomis.

Įvykusiame seminare pranešimus skaitė savo srities profesionalai. Automobilių stovėjimo aikštelių valdymui skirtų sprendimų gamintojų „Entringo“ CEO Priit Ivanov pristatė, kokios stovėjimo aikštelės mūsų laukia ateityje. Partnerių sistema šiuo metu pasižymi inovatyvumu, tačiau siekiant atliepti ateities naudotojų poreikius – vykdomi tobulinimo darbai. Viena iš „Entringo“ stiprybių ir sprendimo išskirtinumų – itin pažangi programinė įranga, leidžianti sistemą pritaikyti prie pačių įvairiausių kliento poreikių. Būtent tai tapo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „uniPark“ klientas renkasi „Entringo“ sprendimus savo naujausiems, nestandartinius iššūkius keliantiems projektams.

„uniPark“ įmonės vadovas Artūras Satkūnas seminare retrospektyviai pažvelgė į rinkai siūlytus parkavimo sprendimus nuo 2014 metų iki šių dienų. Evoliucionavusios sistemos, skaitmenizavimas ir pažangūs „Hansab“ siūlomi sprendimai leidžia būti rinkos lyderiu įgyvendinant išskirtinius projektus tiek savo apimtimi, tiek ir funkcionalumu. Vienas naujausių bendrų projektų – Lietuvos oro uostų stovėjimo aikštelių atnaujinimas. Visose Vilniuje, Kaune ir Palangoje įrengtose stovėjimo aikštelėse numatoma įrengti šiuolaikišką „Entringo“ sprendimą aikštelių įvažiavimo kontrolei. Didžioji dalis darbų jau yra sėkmingai atlikti praėjusių metų pabaigoje, o šiais metais planuojamas viso projekto užbaigimas.

Įvykusiame seminare siekta pažvelgi į stovėjimo aikšteles platesne, ne tik naudojamų sistemų prasme. Tai padaryti padėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkas docentas Benas Gabrielis Urbonavičius. Prezentacijos metu seminaro svečiai buvo supažindinti su automobilių, varomų vandeniliu, ypatybėmis. Profesionalios mokslininko žinios leido ieškoti atsakymų į aktualų klausimą: kuo gi važinėsime ateityje, elektromobiliais ar vandeniliu varomomis transporto priemonėmis?

Galiausiai svečius kvietėme susipažinti su inovatyviais „Hansab“ sprendimais. Savo veiklą skirstome į penkias pagrindines sprendimų sritis: saugos, automatizavimo, mažmeninės prekybos, bankininkystės ir finansų bei garso ir vaizdo. Kiekvienoje iš jų klientus konsultuojame, specialiai pagal poreikius projektuojame ir diegiame inovatyvius sprendimus. Įgyvendinus projektus, džiaugiamės galėdami pasiūlyti efektyvų aptarnavimą. Biurus turime net penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, todėl plataus darbuotojų tinklo dėka galime operatyviai reaguoti į iškvietimus, fiziškai atvykstant į reikiamą vietą.

Stovėjimo aikštelės ir sistemų sprendimai joms aptarnauti yra viena iš „Hansab“ veiklos krypčių. Džiaugiamės, jog galime pasiūlyti sprendimus sudėtingiems stovėjimo aikštelių valdymo projektams ir pateisinti klientų lūkesčius pažangių sprendimų dėka. Kviečiame kreiptis į „Hansab“ ekspertų komandą esant įvairiausiems verslo poreikiams. Išgirdę jūsų problemą ar norimo rezultato lūkesčius – pakonsultuosime ir pasiūlysime galimus inovatyvius sprendimo būdus.
 

Priit Ivanov, AS „Entringo“ CEO Artūras Satkūnas, UAB „Stova“ vadovas Dr. Benas Gabrielis Urbonavičius, KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros docentas Tomas Toločka, UAB „Hansab“ pardavimų ir marketingo direktorius Stanislav Ostik, UAB „Hansab“ automatizuotų sprendimų grupės vadovas
Atgal