Aviacijos saugumo sprendimai – aptikimas ir automatizavimas

Daugėjant tarptautinių kelionių visame pasaulyje, kartu auga ir saugumo rizika. Technologiniai pajėgumai sparčiai tobulinami, todėl atsiranda galimybė pertvarkyti saugumo patikros punktus. Aviacijos saugumo ateitis – nebe skirtingi jutikliai dėžutėse. Nuo šiol kalbame apie atskirų saugumo komponentų duomenų integraciją, kurie sklandžiai panaudojami siekiant užtikrinti aukštesnį saugumo lygį ir pagerinti keleivių patirtį.

Susisiekite su mumis
 • Automatizuota ir saugi patekimo kontrolė
  Automatizuota ir saugi patekimo kontrolė

  Naudojant automatizuotus ir saugius patekimo kontrolės vartus keleiviai tikrinami greičiau ir efektyviau. Integruotas skeneris gali tikrinti žmones pagal biometrinius požymius, sveikatos tyrimų duomenis, skrydžių informaciją, „juoduosius“ keleivių sąrašus arba pasirinktus kriterijus. Į siūlomą sprendimą įtraukta centrinė sistema, kurioje valdomas keleivių ir lankytojų tapatybės nustatymo procesas. Jo metu atliekami visi būtinieji tapatybės patikrinimai, faktinius biometrinius duomenis lyginant su duomenų baze. Kadangi visi žmonių patikros procesai yra automatizuoti ir atsekami, „Hansab“ automatiniai patekimo kontrolės vartai idealiai tinka naudoti oro uostuose, reguliavimo institucijose, kalėjimuose ir visur, kur patekimas griežtai kontroliuojamas.

 • Metalo detektoriai
  Metalo detektoriai

  Atsižvelgiant į šiuolaikinio saugumo sektoriaus poreikius ir vis griežtėjančius reikalavimus, susijusius su metalo detektorių naudojimu keleiviams tikrinti, naudojama įranga turi atitikti aukščiausias eksploatacines ir funkcines savybes. Kai reikalingas didelis jautrumas, „Hansab“ sprendimai gali aptikti smulkius metalinius daiktus, pavyzdžiui, net vieną skutimosi peiliuką, ir kartu užtikrinti optimalų atsparumą aplinkos trukdžiams.
  Kai reikia greitai suvaldyti didelį srautą, „Hansab“ siūlo vartelius su metalo detektoriais, kurie itin gerai atskiria asmeninius metalinius daiktus, kad būtų kuo mažiau klaidingų pavojaus signalų.

 • Darbuotojų ir lankytojų patikra
  Darbuotojų ir lankytojų patikra

  Pažangi darbuotojų patikros sistema „ProVision 2®“ padidina saugumą patikros punktuose ir visur kitur, kur saugumas kontroliuojamas. Saugus ir pažangus žmonių skeneris nesukelia nepatogumų keleiviams, jo naudojimas paprastas ir veiksmingas, nes skenavimui pakanka vos vienos stacionarios padėties. Tai išbandytas ir itin patikimas sprendimas, kurį įdiegus išvengiama privatumo problemų, nes nenaudojami vaizdai. Be to, klaidingi pavojaus signalai yra reti, o operatoriaus darbo vietas galima perkonfigūruoti, todėl užtikrinamas didelis našumas ir minimali sąveika su keleiviais. Plačiausiai naudojamas „Hansab“ kompaktiškas milimetrinių bangų darbuotojų patikros įrenginys – visame pasaulyje veikia daugiau kaip 2 400 tokių sistemų.

 • Bagažo patikros sprendimai
  Bagažo patikros sprendimai

  „Hansab“ atitinka griežtus sprogmenų aptikimo standartus, kuriuos taiko reguliavimo agentūros visame pasaulyje. Bendrovė siūlo visiškai integruotus ir automatizuotus bagažo tvarkymo sprendimus. Išsamus pažangiųjų technologijų ir kompiuterinės tomografijos (PT/KT) sistemų, skirtų bagažo skyriuje vežamo bagažo patikrai, asortimentas – nuo autonominių iki didelio našumo linijinių konfigūracijų; taip pat inovatyvūs automatizuoti sprendimai, užtikrinantys aukščiausio lygio saugumą ir veiklos efektyvumą. Mūsų partneriai „Leidos“ teikia paslaugas oro uostams nuo Šiaurės Amerikos iki Azijos – jau įdiegta beveik 2 000 automatizuotų, didelio našumo bagažo skyriuje vežamo bagažo saugumo sistemų.

 • Sprogmenų aptikimo sistemos
  Sprogmenų aptikimo sistemos

  Sprogmenų aptikimo sistemose „Reveal®“ naudojama kompiuterinės tomografijos (KT) rentgeno technologija, todėl galima automatiškai aptikti įvairius sprogmenis registruojant bagažą oro uostuose ir kitose keleivių vežimo vietose; šiai sistemai būdingas mažas klaidingų pavojaus signalų skaičius ir didelis tikslumas. Sprogmenų aptikimo sistemų „Reveal®“ technologija atitinka griežčiausius pasaulyje sprogmenų aptikimo sistemų standartus, įskaitant TSA EDS, ES ECAC ir Izraelio ISA. Mūsų partneriai „Leidos“ tiekia kompiuterinės tomografijos aparatus sprogmenims aptikti JAV transporto saugos administracijai; šimtai bendrovės sistemų įdiegta dešimtyse JAV oro uostų.

 • Rankinis ir stacionarus pėdsakų detektorius
  Rankinis ir stacionarus pėdsakų detektorius

  Naudojant rankines ir stacionarias pėdsakų aptikimo sistemas su pažangia jonų judrumo spektrometrijos technologija, galima tiksliai ir realiuoju laiku aptikti sprogmenis ir narkotikus; „Hansab“ aptikimo ir saugumo patikros automatizavimo sistemose įdiegtos įvairios pažangios pėdsakų aptikimo technologijos, dėl kurių sistemas lengviau naudoti, jos yra pigesnės ir pasiekiama geresnių aptikimo rezultatų, palyginti su konkurentų produktais.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.