Bagažo patikra

Dėl besikeičiančių aviacijos reguliavimo reikalavimų kyla sunkumų naudojant tradicinius rentgeno skenerius. Vis didesnį susirūpinimą kelia mažesnės ir naujos grėsmės, pavyzdžiui, savadarbiai sprogmenys. Naujos reguliavimo gairės, kuriomis panaikinami skysčių vežimo rankiniame bagaže apribojimai, bus labai naudingos keliautojams, tačiau kils daugiau sunkumų, susijusių su saugumo įranga.

Susisiekite su mumis
 • Rankinio bagažo patikra
  Rankinio bagažo patikra

  Sprogmenų aptikimo rankiniame bagaže „ClearScan“ sistema sujungia dvigubos energijos kompiuterinės tomografijos (KT) technologiją ir pažangius sprogmenų aptikimo algoritmus, kad būtų galima aptikti kietus, skystus ir lakštinius sprogmenis, taip pat naujas mažesnes grėsmes, pavyzdžiui, savadarbius sprogmenis, kurie gali būti paslėpti krepšyje ar nešiojamajame kompiuteryje; aptikimo proceso metu užtikrinamas mažas klaidingų pavojaus signalų skaičius. Šis galingas derinys sukurtas taip, kad atitiktų dabartinius ir būsimus aptikimo standartus ir kartu padidintų keleivių patogumą.

 • Visiškai konfigūruojama automatizuota dėklų tvarkymo sistema
  Visiškai konfigūruojama automatizuota dėklų tvarkymo sistema

  Dėl modulinės konstrukcijos ir lanksčios sistemos kiekvieną atskirą įrenginį galima suprojektuoti ir sukonfigūruoti taip, kad būtų įmanomi įvairūs kiekvieno įrenginio išdėstymo variantai; tai ypač svarbu naudojant įrangą ribotoje erdvėje.
  „Hansab“ sprendimas „ProPassage“ sukurtas taip, kad jį galima būtų integruoti su pasaulyje pirmaujančiais „Leidos“ patikros punktų rentgeno ir kompiuterinės tomografijos (KT) aparatais ir pritaikyti vietinei arba nuotolinei patikrai.

 • Sprogmenų aptikimo sistemos
  Sprogmenų aptikimo sistemos

  Sprogmenų aptikimo sistemose „Reveal®“ naudojama kompiuterinės tomografijos (KT) rentgeno technologija, todėl galima automatiškai aptikti įvairius sprogmenis registruojant bagažą oro uostuose ir kitose keleivių vežimo vietose; šiai sistemai būdingas mažas klaidingų pavojaus signalų skaičius ir didelis tikslumas. Sprogmenų aptikimo sistemų „Reveal®“ technologija atitinka griežčiausius pasaulyje sprogmenų aptikimo sistemų standartus, įskaitant TSA EDS, ES ECAC ir Izraelio ISA. Mūsų partneriai „Leidos“ tiekia kompiuterinės tomografijos aparatus sprogmenims aptikti JAV transporto saugos administracijai; šimtai bendrovės sistemų įdiegta dešimtyse JAV oro uostų.

 • Greitoji bagažo kontrolė
  Greitoji bagažo kontrolė

  MV3D – tai neprilygstamas inovatyvios technologijos, aukšto lygio grėsmių aptikimo, patikimo veikimo ir ekonomiškumo derinys. Dideliu greičiu saugiai nuskaitoma iki 1 800 krepšių per valandą. MV3D sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausią aptikimo našumo lygį nenaudojant besisukančių vartų. Dėl pritaikytos konstrukcijos užtikrinama sklandi integracija su oro uosto bagažo tvarkymo sistema.

 • Bagažo tikrinimas
  Bagažo tikrinimas

  „eXaminer 3DX“ atitinka sudėtingus bagažo tikrinimo ir tvarkymo reikalavimus įvairaus dydžio oro uostuose. Naudojant pirmaujančią trimatę nepertraukiamo srauto kompiuterinės tomografijos technologiją, 3DX užtikrina patikimą grėsmių aptikimą, pralaidumą ir negeneruoja dažnų klaidingų pavojaus signalų. 

 • Transportavimo sistemos
  Transportavimo sistemos

  Visapusiški inžineriniai pajėgumai, kurie pasitelkiami kuriant pasaulyje pirmaujančius, visiškai integruotus ir parengtus naudoti bagažo tvarkymo sprendimus. Glaudžiai bendradarbiaudami su partneriais diegiame įvairias specialiai pritaikytas inovatyvias technologijų sistemas, kad padidintume efektyvumą ir sumažintume išlaidas.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Vilniaus oro uoste – paprastesnis ir greitesnis atsiskaitymas už automobilių stovėjimą

Tarptautinis Vilniaus oro uostas automobiliu atvykstančius svečius pasitinka modernizuotose stovėjimo aikštelėse.

Skaityti daugiau
Vilniaus oro uosto keleiviai skrydžiui registruotis jau gali savarankiškai

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įrengėme 6 elektroninius savitarnos terminalus, leidžiančius keleiviams savarankiškai atlikti registravimosi skrydžiui procedūrą.

Skaityti daugiau
ENTRINGO: naujas parkavimo valdymo sprendimas

Vienoje iš strateginių Kauno miesto dalių duris atvėręs keturių aukštų A klasės verslo centras „Konversus“, šiuo metu testuoja ENTRINGO – naują parkavimo valdymo sprendimą.

Skaityti daugiau
Lietuvos oro uostuose – naujos galimybės reklamai

Bendradarbiaudami su Lietuvos oro uostais įgyvendinome didelio masto reklaminių sprendimų atnaujinimą.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.