Banko kortelių skaitytuvai

„Hansab“ atstovauja pasaulinį banko kortelių skaitytuvų gamintoją „Ingenico“, teikiantį išmanius, patikimus ir saugius mokėjimo sprendimus. „Ingenico“ banko kortelių skaitytuvai sukurti atsižvelgiant į patogumą, saugumą ir paprastumą – nuo paprasčiausio atsiskaitymo iki sudėtingesnių ir pažangesnių funkcijų.

Susisiekite su mumis
 • Stacionarūs banko kortelių skaitytuvai
  Stacionarūs banko kortelių skaitytuvai

  Stacionarių banko kortelių skaitytuvų asortimentas sukurtas taip, kad prekybininkai mokėjimus galėtų priimti įvairiais būdais ir suteiktų gerą vartotojų patirtį prekybos vietose. Stacionarūs banko kortelių skaitytuvai gali būti dviejų tipų: integruoti į prekystalį ir neintegruoti. Šie banko kortelių skaitytuvai turi PIN įvedimo klaviatūrą, skirta lustinėms kortelėms nuskaityti ir PIN kodui įvesti.

 • Mobilieji banko kortelių skaitytuvai
  Mobilieji banko kortelių skaitytuvai

  Mobilieji banko kortelių skaitytuvai yra lengvi ir nedideli, juos lengva valdyti ir nešiotis su savimi. Šie skaitytuvai yra belaidžiai, todėl idealiai tinka mokėjimams priimti, esant toli nuo kasos. Visas atsiskaitymo procesas vyksta prie mobilaus banko kortelių skaitytuvo.

  Restoranams ir mažmeninės prekybos atstovams mobilieji banko kortelių skaitytuvai yra puikus sprendimas, norint atsiskaitymus priimti ten, kur yra klientas. Įrenginiai sukurti taip, kad jais galima naudotis tiek uždarose patalpose, tiek lauke.

 • Išmanieji banko kortelių skaitytuvai
  Išmanieji banko kortelių skaitytuvai

  Išmanusis banko kortelių skaitytuvas (mPOS) – tai įrenginys, kuriuo naudojantis banko kortele gali atsiskaityti smulkiųjų mažmeninės prekybos atstovų klientai. Skaitytuvas yra prijungiamas prie išmaniojo telefono ar planšetės „Bluetooth“ kanalu, o tam tereikia turėti interneto ryšio išmaniajame įrenginyje.

  Išmanusis banko kortelių skaitytuvas yra mobilus įrenginys ir puikiai tinka naudoti taksi automobilyje, mugėje, išnešiojamojoje ar išvežiojamojoje prekyboje. Šis sprendimas tinka mažoms įmonėms, kurioms nereikia priimti daug atsiskaitymų banko kortelėmis kiekvieną dieną.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.