„Continental“ gamykloje įrengtas inovatyvus sprendimas

2019 m. Kauno laisvoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai duris atvėrė didžiausia automobilių elektroninių komponentų gamykla „Continental“. Naujos gamyklos patalpų plotas užima 22.000 kv. m, jis susideda iš gamybinių, administracinių ir sandėliavimo patalpų. Dėl itin didelės gamyklos teritorijos „Continental“ ieškojo patogaus ir inovatyvaus sprendimo, kaip suvaldyti darbuotojų ir svečių srautus restorane ir pagreitinti mokėjimo procesą.  Kadangi darbuotojai pietų pertraukos metu norėdami patekti į maitinimo patalpas turėdavo praeiti pro rūbines, pasiimti bei vėliau pasidėti pinigines ir grįžti į darbo vietas, taip būdavo prarandama labai daug laiko. Tad pagrindinis sprendimo uždavinys sutaupyti darbuotojų laiką bei suteikti gamyklos darbuotojams galimybę pasipildyti savo įeigos kontrolės korteles ir jomis atsiskaityti už maistą bei kavą restorane.

Tam, kad įgyvendinti sprendimą „Continental“ suformavo ir pasiūlė techninę užduotį „Dussmann Service“. Dėl sprendimo įgyvendinimo „Dussmann Service“ kreipėsi į „Hansab“, kaip į technologinį partnerį ir pasiūlė pagaminti 2 specialiai „Continental“ poreikius, ir reikalavimus atitinkančius terminalus. Pagrindiniai terminalų komponentai – „Pyramid“ ekranas su integruotu kompiuteriu (Polytouch 24“) bei „Glory“ grynųjų pinigų apdorojimo įranga (CI-10). Projekto metu buvo sukurta programinė įranga, kuri buvo integruota į gamykloje iki šiol naudotą kasos programinę įrangą.

Praėjimo korteles darbuotojai dabar gali papildyti tiek grynaisiais pinigais, tiek bankinėmis kortelėmis. Taip pat, įranga aptarnauja ir svečio kortelę, kurią gamyklos lankytojai gali papildyti bei atsiskaityti restorane. Darbuotojui ar svečiui atsiskaitant už pietus ar kavą tereikia pridėti savo įeigos kortelę prie kasoje esančio skaitytuvo.

Atgal