Dalyvavome didžiausioje motyvacijos konferencijoje NO LIMITS

Šių metų Rugsėjo 30-ą dieną vyko didžiausia motyvacijos konferencija Lietuvoje „NO LIMITS“. Tai šiltas, pozityvus ir nepamirštamų įspūdžių kupinas renginys, kuris suteikia įkvėpimo bei motyvacijos siekti naujų pergalių ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir profesinėje veikloje. Konferencijos pagrindinis pranešėjas – ypatingas, pasaulinio populiarumo bei pripažinimo sulaukęs žmogus – Nikas Vujičičius!

Organizatorių „Success Stars International“ rengiamoje motyvacijos konferencijoje „No Limits“ dalyvavome ir mes. Pagrindinėje renginio zonoje pristatėme net tris infoterminalus, kurių pagalba renginio svečiai galėjo užsiregistruoti ir atsisiųsti konferencijos sertifikatą į elektroninį paštą. Vienas populiariausių ir daugiausiai dėmesio susilaukusių HANSAB sprendimų šiam renginiui – žaidimas „Laimės ratas“, kuris buvo rodomas mūsų 65 colių dydžio ekrane. Renginio svečiai turėjo galimybę laimėti vakarienę su Niku Vujičičiumi bei daug kitų papildomų prizų, laimės ratu pasinaudojo net 1427 žmonės.

VIP zonoje HANSAB pristatė karščiausias Digital Signage sprendimų naujienas. Viena iš jų – dvipusis OLED ekranas. Tokio tipo ekranai yra revoliucija ekranų technologijose. Svečiai turėjo galimybę pamatyti  šį unikalų sprendimą iš arti.

Atgal