Dalyvavome LOGIN 2016

LOGIN yra didžiausias technologijų ir inovacijų festivalis Baltijos šalyse. LOGIN 2016 vyko gegužės 5–6 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Vilniuje). Šiais metais renginyje sulaukta daugiau nei 100 pranešėjų ir 5 000 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio.

LOGIN festivalis yra platforma, kurioje technologijų tendencijas nustatantys rinkos žaidėjai, verslininkai, startuoliai bei kiti kūrybingi informacinių ir komunikacinių technologijų specialistai apžvelgia naujausius išradimus, mąsto apie būsimus atradimus, dalinasi aktualiausiomis ir net keisčiausiomis idėjomis. Šio festivalio metu dalyviai pristato save, savo produktus ir paslaugas, užmezga naujus ryšius ir dar daugiau. LOGIN festivalio lankytojai: rinkos lyderiai ir žaidimų taisykles nustatantys dalyviai, kūrybingos asmenybės, kurias „veža“ naujovės, IT srities profesionalai, marketingo ir reklamos specialistai, web agentūros, žiniasklaidos atstovai, startuoliai, investuotojai ir daugelis kitų.

Inovatyvių technologijų bendrovė UAB „Hansab“ taip pat dalyvavo LOGIN renginyje kartu su partneriu UAB „Inovacijos verslui“ drauge pristatydami eilių reguliavimo sistemą Q-matic su mobiliąja aplikacija, skirta registruotis į įstaigą internetu, gauti pranešimus apie laukimo laiką, eilės numerį ir kt.

Atgal