Dalyvavome Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift 2017“

Vilniaus inovacijų forumas (VIF) yra didžiausias aukščiausio lygio susitikimas Baltijos šalyse, skirtas sutelkti verslininkus, verslo ir viešosios politikos sprendimus priimančius asmenis, mokslininkus ir tyrėjus aptarti inovacijų būklę Europoje ir už jos ribų. Šiame forume dalyvavo ir mūsų įmonė Hansab kartu su mažmeninės prekybos sprendimų pardavimų vadovu Mariumi Bankausku ir humanoidiniu robotu Pepper.

Vienas iš neatskiriamų Vilniaus inovacijų forumo „Innovation Drift 2017“ elementų buvo mokslo ir technologijų paroda. Daugiau nei 30 vietinių kompanijų pademonstravo savo naujoviškus produktus. Parodos metu teko puiki galimybė ne tik pademonstruoti savo produktą, bet ir pasidalinti idėjomis bei pažinti naujas technologijas, kurias siūlo pirmaujantys mokslininkai, verslininkai ir šios srities profesionalai. Parodoje buvo interaktyvi zona, kurioje dalyviai galėjo išbandyti įdomiausius technologinius sprendimus nuo 3D spausdintuvo iki bendravimo su humanoidiniu robotu Pepper.

Vilniaus inovacijų forume dalyvavo Lietuvos švietimo ministerijos atstovai, Europos kosmoso agentūra, Telia, Nasa atstovai ir kt. Mūsų įmonei Hansab kvietimas dalyvauti tokio lygio ir masto renginyje buvo didžiulė garbė ir sėkmė. Renginio metu itin daug dėmesio, klausimų, komentarų ir susidomėjimo susilaukė humanoidinis robotas Pepper, kuris padėjo dar stipresnį pagrindą Hansab skleidžiamų naujovių plėtrai Lietuvoje.

 

Atgal