„E-paper“ sprendimas Vilniaus viešojo transporto stotelėse

Vilniuje testuojama naujovė keleiviams – „E-paper“ sprendimu paremti elektroniniai viešojo transporto tvarkaraščiai. Tai nauja įranga, leisianti gyventojams viešąjį transportą sekti dar patogiau.

Vilniuje yra virš 1000 stotelių, kuriose vis dar naudojami popieriniai autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai. Pasikeitus viešojo transporto maršrutui ar atvykimo laikui visus tvarkaraščius reikia pakeisti fiziškai. Tokia šiandieninė praktika yra visapusiškai neefektyvi ir reikalaujanti daug žmogiškųjų išteklių ir finansinių resursų.

Kaip alternatyvą popieriniams tvarkaraščiams yra naudojamos švieslentės su LCD tipo ekranais. Tačiau toks sprendimas yra brangus dėl komunikacijų atvedimo kaštų bei pačių ekranų kainos. Tuo tarpu „E-paper“ sprendimas veikia autonomiškai, todėl nelieka poreikio atsivedinėti komunikacijų, nes energija gaunama per integruotus saulės modulius ir nenaudoja elektros energijos iš tinklo.

Mūsų įmonė pasiūlė neatlygintai suteikti galimybę išbandyti „E-paper“ sprendimo įrangą vilniečiams ir taip prisidėti prie miesto inovacijų auginimo. Tai yra tvarus ir draugiškas aplinkai sprendimas, įranga veikia autonomiškai iš saulės gaunamos energijos per integruotus saulės modulius ir nenaudoja elektros energijos iš tinklo. „E-paper“ sprendimas yra pilnai skaitmenizuotas ir paremtas elektroninio popieriaus technologija. Ekranas pagamintas taip tarsi tekstas būtų skaitomas ant popieriaus.

„E-paper“ sprendimu paremto E-tvarkaraščio privalumai:

 Informacija realiu laiku

 Greitas informacijos atnaujinimas

 Išlaidų taupymas

 Nereikalaujantis elektros energijos iš tinklo

 Energijos optimizavimas

 Draugiškas aplinkai

Išmanus miestas

 

Esame visada pasiruošę siūlomus sprendimus pritaikyti pagal kliento poreikius ir turėti tokį sprendimą, kuris būtų naudingas visomis prasmėmis: taupytų laiką, pinigus, žmogiškųjų išteklių sąnaudas, būtų draugiškas gamtai, skaitmenizuotas ir inovatyvus. Esame visada pasirengę padėti surasti geriausius sprendimus ir kurti juos kartu.

Atgal