Efektyvi pagalba ligoninėms

Kiekvieną dieną ligoninėse vyksta kraujo ar kitų mėginių, medicininių priemonių, dokumentų ir kitų medžiagų nešiojimas tarp skyrių. Šis procesas iš specialistų atima bent trečdalį darbo laiko, kurį galėtų skirti pacientų dėmesiui. Siūlome sprendimą, padėsiantį optimizuoti darbo laiko sąnaudas ir susikoncentruoti į pagrindinę medikų misiją – padėti pacientui.

VAKUUMINIS PAŠTAS. PRIVALUMAI

Vakuuminis paštas – tai sistema, skirta priežiūros specialistų darbo laiko optimizavimui. Ši kompiuteriu valdoma pneumatinių vamzdžių sistema buvo sukurta ligoninių poreikių tenkinimui, gabenant laboratorijos, kraujo ir audinių mėginius, medikamentus bei dokumentus. Naudodami kompiuteriu valdomą pneumatinių vamzdžių sistemą, darbuotojai neeikvoja vertingo laiko medžiagos nešiojimui, o gali skirti daugiau dėmesio pacientų priežiūrai.

 

Pagrindiniai vakuuminio pašto privalumai:

 • Užtikrina siuntinio patikimumą ir saugumą
 • Optimizuoja darbuotojų darbą dėl efektyvesnio dokumentų ar priemonių judėjimo
 • Sudaro patogesnes sąlygas pacientų aptarnavimui
 • Pagerina darbuotojų darbo sąlygas
 • Padidina produktyvumą, atsisakant fizinio dokumentų transportavimo

PROBLEMŲ SPRENDIMAS

Vakuuminis paštas – tai technologinis sprendimas, suteikiantis galimybę logistiniu vamzdžių tinklu sujungti patalpas, pastatų kompleksus bei automatizuoti jų valdymą kompiuteriais. Ligoninės vaistinės, laboratorijos ir pacientų skyriai yra sujungiami pneumatinių vamzdžių tinklu.

Transportavimas vakuuminiu paštu yra visiškai saugus, nes jo metu galima matyti siuntinio būseną.

 

Problemos, kurias sprendžia vakuuminio pašto sistema:

 • Sumažina trukdžius ir nesutarimus tarp skyrių

Sklandus bendradarbiavimas tarp ligoninės skyrių yra būtinas, siekiant tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir suteikti tinkamą gydymą. Vakuuminio pašto sistema pagerina bendradarbiavimą tarp skyrių, saugiai ir greitai pristatydama svarbius elementus: vaistus, kraujo mėginius, dokumentus ir pan. Sistemos pagalba ne tik optimizuojamas darbuotojų laikas, bet ir sumažinamas specialistų dėmesio nukreipimas nuo esminių dalykų.

 • Padidina produktyvumą, atlaisvinant ligoninės personalo laiką

Jeigu vaistininkai per daug laiko skiria vaistų suruošimui ir jų pernešimui, ar laboratorijos specialistai nešioja mėginius ir dokumentus į skyrius, o slaugytojos nuolat renka priemones iš įvairių skyrių ir juos perneša iš vieno į kitą, tikriausiai laikas apsvarstyti galimybę susikoncentruoti į misijai svarbius aspektus. Vakuuminio pašto pagalba siuntinys pristatomas į paskirtas vietas visą parą sklandžiai, efektyviai, patikimai ir gerokai greičiau nei darbuotojai eidami pėsčiomis. Automatiniai ir integruoti sprendimai vaistinėje ar laboratorijoje pašalina laikui imlias ir pasikartojančias užduotis, leisdami specialistams sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis, taip padidinant darbo produktyvumą.

 • Saugus pristatymas

Siunčiamų priemonių vakuuminiu paštu pristatymas yra visiškai saugus. Pristatymo metu vyksta nuolatinis informavimas apie būseną. Priimti siunčiamas priemones gali tik įgalioti asmenys, o tai užtikrina ramybę ir saugumą, jog bus išvengta klaidų.

  

 

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Jau nuo 2009 metų Vilniaus universiteto Santaros klinikų ir Nacionalinio vėžio institute veikia UAB Hansab įdiegta vakuuminio pašto sistema. Iš pacientų priėmimo skyrių, operacinių bei įvairių kitų skyrių, kraujo, biopsiniai ir kiti mėginiai siunčiami į laboratorijas vakuuminiu paštu. Įdiegtos sistemos dėka mėginiai paskirties taškus pasiekia žymiai greičiau ir taupo darbuotojų laiką. Anksčiau ligoninių personalas medžiagą pristatydavo per 15-30 minučių, dabar tai užtrunka vos kelias minutes.

UAB Hansab patikimo partnerio reputaciją pelnė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vakuuminio pašto sistemas sėkmingai esame įdiegę:

 • Karolinska university hospital (Hudinge, Švedija) 7,5 km vamzdynų, 100 stočių
 • Righshospitalet (Kopenhaga, Danija) 1km vamzdynų, 6 stotys
 • Skane university hospital (Lund, Švedija) 7 km vamzdynų, 100 stočių
 • Mora hospital (Mora, Švedija)  100 m vamzdynų, 11 stočių
 • Randers hospital (Randers, Norvegija) 1,5 km vamzdynų, 10 stočių
 • ESBJERG hospital (Esbjerg, Danija) 1 km vamzdynų, 14 stočių
 • Tbilisio justicijos rūmai (Tbilisis, Sakartvelas) 1,5km, 6 stotys

 


Dėl sprendimo susisiekite:

Andrius Trepšys
Pardavimų projektų vadovas
Automatizuoti sprendimai
Mob.: +370 612 92134
E-paštas: andrius.trepsys@hansab.lt

Atgal