Eksperto žodis. Išmanūs elektroninės saugos sprendimai

Teikiant kompleksinius elektroninės saugos sprendimus klientams, turime daugiau nei 27 metų patirtį. Diegiame integruotus, pritaikytus pagal kliento poreikį ir pridėtinę vertę kuriančius sprendimus. Elektroninės saugos sprendimai atsižvelgia į kiekvieną rizikos aspektą ir nustato grėsmes saugumui, sumažinant pavojus ir pagerinant veiklos efektyvumą: jie suteikia teigiamą investicijų į saugumą grąžą.

Esame įgyvendinę daugybę apsaugos sistemų projektų, kurie iki šiol klientams suteikia saugumo, efektyvumo ir kokybės jausmą.

Apie naujausią išmanią vaizdo valdymo sistemą iš mūsų partnerio „Milestone“ dalinasi mūsų įmonės Elektroninės saugos grupės vadovas Donatas Zuzevičius.

„Šiais laikais rinkoje apstu daug skirtingų vaizdo stebėjimo sistemų ir jų komponentų. Ne retai ir mūsų klientai turi daugiau nei vieną vaizdo sistemą. Savo klientams rekomenduoju išmėginti „Milestone Xprotect“ vaizdo valdymo sistemą, kuri geba apjungti visų gamintojų kameras bei daugumą įrašymo įrenginių. Sistema geba vienoje platformoje paleisti kelių kartų įrangą: analoginę ir skaitmeninę. Ši vieninga, saugi ir patogi vaizdo sistemų valdymo platforma yra pasaulinė vms lyderė.

Patogi bei intuityvi vartotojo sąsaja veikia išties greitai, todėl su moderniu kompiuteriu galima greitai ir patogiai valdyti šimtus kamerų. Ieškantiems daugiau, nei greito ir stabilaus vaizdo stebėjimo sprendimo – „Milestone“ kartu su partneriais gali pasiūlyti ir daugybę papildomų jau sukurtų ir įdiegtų modulių: valstybinių numerių atpažinimas, veidų atpažinimas, integracija su kasomis, integracija su visomis pagrindinėmis apsaugos ir/ar praėjimo kontrolės sistemomis. Jeigu to negana – „Milestone Xprotect“ yra atviros platformos sprendimas, todėl specifines integracijas pagal konkretų poreikį galima suprogramuoti ir patiems.

Aš visada klientams akcentuoju, kad „Milestone“ yra gyva platforma, kuri auga kartu su rinka. Šiuo metu visoje Europoje stiprinamas kibernetinis saugumas. „Milestone“ tam skiria milžinišką dėmesį, tad įsilaužti į sistemą praktiškai neįmanoma, o ką jau kalbėti apie naują asmens duomenų apsaugos direktyvą, pagal kurią parengtas patogus įrankis, skirtas vaizdo įrašo privačių zonų maskavimui.“

 

Nuotraukos šaltinis: AXIS Communication

 

 

Donatas Zuzevičius
Elektroninės saugos sprendimų grupės vadovas
Mob.: +370 610 02281
E-paštas: donatas.zuzevicius@hansab.lt 

Atgal