Eksperto žodis. Profesionalūs ekranai - raktas į sėkmę

Šiais laikais visi esame pastebėję, jog dėmesį labiau patraukia nebe statiniai paveikslėliai, o dinaminiuose ekranuose rodomi interaktyvūs vaizdai. Sekdama tendencijas „Hansab“ siūlo platų patalpoms skirtų profesionalių ekranų asortimentą. Juo pasinaudoti gali tie, kam reikia aukštos vaizdo kokybės, patikimų technologijų ir, svarbiausiai, veiksmingo informacijos ir / arba reklaminio turinio pateikimo klientams.

Apie profesionalių ekranų naudą pasakoja mūsų įmonės Pardavimų projektų vadovė Agnė Šimelevičė.

Sukurti viliojančią apsipirkimo patirtį šiais laikais yra svarbiau nei bet kada. Vis dažniau mažmeninės prekybos pirkėjų linkę apsipirkinėti internetu. Profesionalūs ekranai ir kokybiška reklaminė medžiaga gali būti raktas į pirkėjų lojalumą tradicinėje prekyboje. Modernūs ekranų sprendimai parduotuves gali paversti patrauklia ir inovatyvia erdve su aukštos kokybės vaizdais, akcentuojančiais produktą. Kurdami šią atmosferą, lankytojai skatinami dažniau apsilankyti parduotuvėse, o pardavėjui bus juntamas pajamų padidėjimas prekybos taškuose.

Parduotuvės interjeras – tai vystomo verslo veidas, kuriuo vadovaujantis lankytojas susidarys pirmą įspūdį apie prekės ženklo pozicionavimą rinkoje. Norint sukurti teigiamą suvokimą, įmonėms reikia naujoviškų, kokybiškų skaitmeninių ekranų, kūrybiško turinio, siekiant efektyviai reklamuoti jų prekinius ženklus ir tuo pačiu pritraukti pirkėjų dėmesį.

Hansab kompanijoje per daugelį metų atrinkome mūsų klientams kokybiškus sprendimus iš patikimų ekranų gamintojų ir  lengvo vaizdinio turinio administravimo programų. Tokiu būdu siekiame, kad mažmenininkas galėtų koncentruotis tik į kokybiškos ir patrauklios vartotojui reklaminės medžiagos pateikimą.

 

Nuotraukos šaltinis: SEB Inovacijų centras

Atgal