Elektromobilių įkrovikliai

Kartu su elektra varomų transporto priemonių diegimu atsiranda poreikis sukurti visiškai naują ekosistemą, kuri palaikytų malonų naudojimą ir įkrovimą. Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie mūsų įkrovimo stoteles, naudojamas namuose, įmonėse ir viešosiose vietose.

Susisiekite su mumis
 • Įmonėse naudojamos įkrovimo stotelės
  Įmonėse naudojamos įkrovimo stotelės

  Įkrovimo prievadų įrengimas parduotuvėje, viešbutyje, darbo vietoje ar bet kurioje kitoje komercinės veiklos vietoje gali suteikti verslui daugybę pranašumų. Dabar pats geriausias laikas investuoti, nes tai ne tik konkurencinis pranašumas, bet ir pagalba didinant pelną bei pritraukiant lojalius klientus, kurie pasilieka ilgiau ir išleidžia daugiau.

 • Elektromobilių įkrovimo stotelės viešose vietose
  Elektromobilių įkrovimo stotelės viešose vietose

  Greitieji nuolatinės srovės įkrovikliai net ir didžiausią akumuliatorių įkrauna greičiau nei per valandą, todėl jie idealiai tinka pakeliui esančioms vietoms, pvz., degalinėms, greitkelių poilsio aikštelėms ir automobilių parko sandėliams. Greitieji nuolatinės srovės įkrovikliai, kurių įkrovimo galia siekia iki 350 kW, įkrauna transporto priemonę per kelias minutes, o ne per kelias valandas (jei elektromobilis palaiko šią funkciją).

 • Įkrovimo sprendimai namams ir butams
  Įkrovimo sprendimai namams ir butams

  Įkraukite savo elektromobilį patogiai, įsirengę namų įkrovimo stotelę. Tai ne tik saugiausia galimybė įkrauti elektromobilį namuose. Naudojant stotelę automobilį galima įkrauti iki aštuonių kartų greičiau nei prijungus prie įprasto elektros lizdo. Be to, prijungę namų elektromobilių įkroviklį prie pasirinktos įkrovimo valdymo programinės įrangos, galite valdyti stotelę nuotoliniu būdu ir gauti išsamią informaciją apie įkrovimą. Be to, galite suplanuoti įkrovimą ne piko metu, kad sumažintumėte savo išlaidas ir apsaugotumėte prisijungimą prie tinklo.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

ENTRINGO: naujas parkavimo valdymo sprendimas

Vienoje iš strateginių Kauno miesto dalių duris atvėręs keturių aukštų A klasės verslo centras „Konversus“, šiuo metu testuoja ENTRINGO – naują parkavimo valdymo sprendimą.

Skaityti daugiau
Elektromobilių įkrovimo sprendimas „Viking Motors“ automobilių centre

Vos per kelerius metus elektromobilių padaugėjo Baltijos šalių regione, jie tapo labiau patrauklesni ir prieinamesni.

Skaityti daugiau
„Entringo“ parkavimo sistema nuo šiol ir virtualioje erdvėje

Šiaulių LEZʼe, UAB „BAR Baltic Production“ gamykloje, įrengėme „Entringo“ parkavimo sistemą, valdomą per virtualioje erdvėje esantį serverį.

Skaityti daugiau
Efektyvesnis „Vytautas Mineral SPA“ automobilių srautų valdymas

„Vytautas Mineral SPA“ – vienas sveikatinimo paslaugų lyderių Lietuvoje, įsikūręs Nemuno kilpoje, Birštone.

Skaityti daugiau
Parkavimo sprendimas „Ridma“ stovėjimo aikštelėje

Marijampolėje įsikūrusi UAB „Ridma“ teikia ilgalaikės automobilių stovėjimo aikštelės nuomos paslaugas.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.