Elektroninės kainų etiketės (ESL)

Elektroninės kainų etiketės – tai sistema, naudojama produktų kainoms lentynose nurodyti, tačiau nuo šiol jos funkcijos daug platesnės.

Elektroninės kainų etiketės labai svarbios teikiant informaciją darbuotojams ir klientams. Tai savotiški „mikrotinklalapiai“, kuriuose rodomi svarbiausi daugiakanaliai duomenys. Šie elementai pagerina parduotuvės naudotojų patirtį, nes taupomas laikas, o darbuotojai bei pirkėjai gali priimti informacija pagrįstus sprendimus.

Susisiekite su mumis
 • Keisti popierines etiketes nebeveiksminga
  Keisti popierines etiketes nebeveiksminga

  Dažnai kainos mokant kasoje skiriasi nuo lentynose nurodytųjų. Naudodami tik popierines etiketes, mažmenininkai negali suteikti momentinių nuolaidų savo pirkėjams. Pagrindinė priežastis, dėl kurios auga elektroninių lentynų etikečių paklausa, yra mažmeninės prekybos pramonės automatizavimo tendencijos. Be to, šio sprendimo rinkos augimą skatina ir poreikis turėti ekonomiškesnę ir veiksmingesnę alternatyvą, kuri galėtų pakeisti popierines etiketes.

 • Jūsų poreikius atitinkanti technologija
  Jūsų poreikius atitinkanti technologija

  Pagal produktų tipus galimi trys sprendimai: skystųjų kristalų ekranas, segmentuotas elektroninis popierius ir visiškai grafinis elektroninis popierius. Pagal komponentus skirstoma į ekranus, baterijas, siųstuvus, mikroprocesorius ir kt. Pagal ryšio technologiją produktai skirstomi į radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių, artimojo lauko ryšio ir kt.

 • Elektroninių kainų etikečių pranašumai
  Elektroninių kainų etikečių pranašumai

  ▶ mažmenininkai gali susieti ir skaitmeniniu būdu pertvarkyti savo fizines parduotuves
  ▶ didinamas veiklos efektyvumas
  ▶ teikiama informacija klientams
  ▶ užtikrinamas informacijos vientisumas, kad būtų galima nuolat optimizuoti turimas atsargas
  ▶ automatizuojami mažos pridėtinės vertės procesai
  ▶ išvengiama atsargų trūkumo ir švaistymo
  ▶ sukuriama daugiakanalė paslaugų platforma, kuri didina lojalumą ir atitinka kintančius vartotojų lūkesčius.

 • Vaizdo bėgeliai
  Vaizdo bėgeliai

  Naujas interaktyvus ekranas, suteikiantis parduotuvėms galimybę naudoti „Full HD“ ekranus, siekiant pagerinti rinkodarą parduotuvėje ir optimizuoti parduotuvės darbą. Naudojantis „IoT Cloud“ platforma galima valdyti kainų pokyčius, akcijas ir kuponus, sinchronizuotus su visomis POS sistemomis. Bėgelių platforma yra tiesiogiai sujungta su lentynomis, todėl optimizuojami procesai ir užtikrinamas neprilygstamas išmanusis operatyvumas.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Elektroninės kainų etiketės skinasi kelią Lietuvos prekybos rinkoje

Prekių kainų keitimas lentynose yra vienas iš daugiausiai rankinio darbo reikalaujančių procesų parduotuvėje. Tai ne tik daug laiko eikvojantis procesas, bet ir imlus klaidoms.

Skaityti daugiau
Modernus kainų atvaizdavimas visame „Iki“ parduotuvių tinkle

Vienas didžiausių Lietuvoje prekybos tinklų „Iki“ modernizavo visas parduotuves pakeisdamas įprastas popierines kainų etiketes į elektronines.

Skaityti daugiau
Elektroninės kainų etiketės – efektyvus komunikacijos kanalas

2018 m. pavasarį duris atvėrė specializuota ir moderni „Samsung“ parduotuvė Vilniaus „Akropolyje“.

Skaityti daugiau
IKI parduotuvėje bandomos elektroninės kainų etiketės

Prekybos tinklas IKI vienoje iš sostinėje įsikūrusių parduotuvių įprastas popierines kainų etiketes visuose skyriuose pakeitė į elektronines kainų etiketes.

Skaityti daugiau
Interaktyvios lentynų etiketės „Stockmann“ parduotuvėje

Taline esanti „Stockmann“ maisto parduotuvė pirmoji Estijoje pradėjo naudoti inovatyvias „Vivid Tech“ elektronines lentynų etiketes.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.