Elektroninės kainų etiketės – ne tik modernumas, bet ir patogumas

Elektroninės kainų etiketės (ESL) vis drąsiau žengia į Lietuvos rinką. Tai modernus ir patogus sprendimas mažmeninės prekybos sektoriui. Ne paslaptis, kad šios sistemos pagalba greitai atnaujinamos visos prekių kainos bei lengvai įgyvendinamos įvairios marketinginės kampanijos.

Elegantiškos ir modernios naujos VUSION kartos elektroninės kainų etiketės (ESL) gali būti pritaikomos kiekvienam Lietuvos mažmenininkui.

Naujos VUSION kartos ESL yra gerokai plonesnės ir kaip niekad anksčiau suteikia šiuolaikiškumo pojūtį tik įėjus į parduotuvę. Etiketės gali būti įvairių spalvų, dydžių ir atitikti mažmenininko korporatyvinį įvaizdį.

„SES-imagotag“ ir „Cisco“ pristatė pažangiausią šiai dienai daiktų interneto IoT infrastruktūrą mažmeninei prekybai. Abiejų kompanijų pradėta technologinė partnerystė yra skirta fiziniam mažmeninės prekybos skaitmeninimui, veiklos efektyvumo didinimui ir gerai parduotuvių apsipirkimo patirčiai.

ESL nebėra tik paprastas, pasyvus kainų rodymo sprendimas. Visa elektroninių etikečių sistema atlieka daug didesnį vaidmenį teikdami informaciją prekybininko darbuotojams ir klientams. ESL sprendimai padeda ne tik parduotuvės personalui, bet ir suteikia klientui naują patirtį, taupant laiko ir padedant priimti pagrįstus sprendimus įsigyti jam reikalingą produktą/prekę ir išeiti laimingam iš parduotuvės ir skleisti gerą žinią apie sutaupytą laiką, pinigus kitiems.

Hansab, savo asortimente turėdama elektroninių kainų etikečių sistemą, yra ne tik daiktų interneto IoT rinkos dalyve, bet ir programinės įrangos kaip paslaugos (SAS) integratoriumi.

 

Plačiau apie elektroninės kainų etiketes ir jų sistemą skaitykite čia.

Embedded thumbnail for Elektroninės kainų etiketės – ne tik modernumas, bet ir patogumas
Atgal