Entringo Traffic – išmanus transporto priemonių eismo valdymo sprendimas

Kontroliuojamas įvažiavimas su leidimais, nukreiptas srautas su minimaliu laukimo laiku, automatinis krovinio dokumentų tvarkymas – tai modernus būdas valdyti ir organizuoti kasdienį didelį transporto srautą.

Hansab sukūrė išmanų sprendimą „Entringo Traffic“, padedantį greitai ir efektyviai organizuoti įvažiuojančių, joje esančių ir išvažiuojančių transporto priemonių ir komercinių dokumentų kontrolę, taip pat transporto priemonių svėrimą, pakrovimą ir matavimą.

„Entringo Traffic“ yra visiškai automatizuota skaitmeninė transporto srauto valdymo sistema, naudojama uždaroje arba pusiau uždaroje aplinkoje.

„Entringo Traffic“ kelionė prasideda nuo išankstinės transporto priemonės ir prekių registravimo savitarnos aplinkoje. Transporto priemonei atvykus į teritoriją, atliekamas automatinis numerių atpažinimas, leidimo tikrinimas, nukreipimas į paruoštą laukimo zoną arba tiesiai į matavimo ir svėrimo teritoriją.

Patogu tai, jog su „Entringo Traffic“ galima palengvinti užsienio vairuotojų instruktažą – sistema pagal transporto priemonės numerį identifikuoja kilmės šalį ir kontrolinio punkto LED ekrane leidžia pateikti nurodymus ta kalba.

„Entringo Traffic“ sprendimas tinkamas naudoti:

 Logistikos centruose

 Gamybos įmonėse

 Medienos pramonės įmonėse

 Atliekų tvarkymo punktuose

 Metalo laužo surinkimo punktuose

Uostuose

Iš esmės „Entringo Traffic“ galima naudoti visur, kur reikia kontroliuoti ir automatizuoti transporto srautą privačioje teritorijoje. Pažangios sistemos dėka galutinis sprendimo funkcionalumas paliekamas kiekvieno kliento nuožiūrai. Tai reiškia, kad sprendimas yra modulinis, todėl gali būti kuriamas pagal kiekvieno kliento poreikius ir verslo reikalavimus.

Pagrindiniai „Entringo Traffic“ privalumai:

  • Automatizuoja transporto priemonių atvykimą į teritoriją.
  • Pagreitina pakrovimą ir iškrovimą.
  • Sumažėja administracinė našta ir darbuotojų, reikalingų eismui valdyti, skaičius
  • Automatinė registracija ir eilės sudarymas leidžia organizuoti darbą be kontakto
  • Aiškios, informatyvios gairės ir kelio nuorodos.
  • Didesnis teritorijos saugumas.

 

Susisiekite ir pasikalbėkime apie Jūsų verslui labiausiai tinkamą „Entringo Traffic“ sprendimo funkcionalumą:

Andrius Trepšys
Pardavimų projektų vadovas
andrius.trepsys@hansab.lt
+370 612 92134

Atgal