Gavome apdovanojimą tarptautiniame „Quality Innovation Award“ konkurse

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Hansab“ projektas „Humanoidinis robotas Pepper“ naujame „Telia“ pastate Estijoje buvo pripažintas tarptautiniame konkurse „The Quality Innovation 2017“.

Konkurse buvo pristatyta daugiau kaip 400 naujovių iš 13 dalyvaujančių šalių. Laimėtojai buvo paskelbti vasario 8 d. Bilbao mieste (Baskų krašte). „Hansab“ pastangos buvo įvertintos tarptautiniu mastu ir buvo apdovanota „Quality Innovations“ prizu.

Metų kokybės naujovių konkursas organizuojamas nuo 2007 m. Jo tikslas – padidinti inovacijų kiekį ir lygį. Tai tarptautinis renginys, kuriame daugelis kitų šalių nori dalyvauti artimoje ateityje. Šiame tarptautiniame konkurse iš įvairių šalių teikė savo novatoriškus sprendimus vien tam, kad būtų pastebėti, gautų įvertinimą ir pripažinimą iš kitų.

Mūsų įmonei šis apdovanojimas reiškia labai daug todėl, kad vienas iš mūsų pagrindinių tikslų yra naujovės Mes džiaugiamės, kad esame pastebėti – tai reiškia, kad einame teisingu keliu. Humanoidinis robotas Pepper pradėjo savo darbą 2017 m. balandį „Telia“ naujame pastate aptarnaudamas klientus. Pepper yra pirmasis robotas, galintis identifikuoti žmogaus emocijas ir kalbėjimo manieras bei atitinkamai pasirinkti komunikacijos stilių.

 

Daugiau apie Pepper darbą „Telia“ pastate galite sužinoti čia.

 

Taip pat pamatykite vaizdo klipą apie Pepper:

 

Atgal