„Geležinkelio tiesimo centre“ įdiegta novatoriška apsaugos sistema

UAB „Geležinkelio tiesimo centras“ rūpinasi infrastruktūriniais sprendimais Baltijos regione. Bendradarbiaujant su UAB „Hansab“ keliuose objektuose įdiegti novatoriški ir autonomiški apsaugos sprendimai.

Projekto iššūkis buvo parinkti tokius vaizdo analitikos sprendimus, kuriems nereikėtų didžiulių investicijų ir kurie apsaugotų didžiules teritorijas esant minimaliam apšvietimui, kartais net be jo. Ant 1200 m. ilgio tvoros segmentų yra sumontuoti bevieliai radijo bangų davikliai. Jie gali identifikuoti tikslią įsibrovimo vietą ir yra pakraunami ilgametėmis (iki 8 metų!) baterijoms.

Kompleksiniai sprendimai

Atsižvelgiant į kliento poreikius, pasirinktos pažangiausios vaizdo analizės sistemos: „Bosch“ vaizdo stebėjimo kameros su išmaniąja EVA vaizdo analitika, BVMS vaizdo valdymo programinė įranga, vaizdo stebėjimo termovizinės kameros su išmaniąja IVA vaizdo analitika. Įranga geba aptikti objekto judėjimą vidaus ir lauko sąlygomis, jį sekti bei analizuoti slopindama nepageidaujamus pavojaus signalus. Vaizdo kamerų išmanioji analitika  automatiškai atskiria, ar tai asmuo, automobilis, dviratis ar sunkvežimis; fiksuoja judėjimo kryptį, greitį, nestandartinius judesius, užsibuvimą vietoje ir pan. Teritorijoje įdiegta vaizdo stebėjimo termovizinė kamera įsibrovėlį gali aptikti 500 m atstumu net tamsoje ir informuoti apsaugos personalą. Įvykio metu „Bosch“ valdoma PTZ kamera su infraraudonuoju pašvietimu identifikuoja objektą pasisukdama į jį.

Naudojant BVMS programinę įrangą ir vaizdo stebėjimo kamerų išmaniosios analitikos duomenis, kurie įrašomi kartu su vaizdo srautu, klientas gali nesunkiai atlikti išsamią įvykio paiešką vaizdo archyve. Kiekvienai paieškai galima apibrėžti ir pritaikyti naujus išmaniosios paieškos kriterijus, taisykles ir filtrus, kas ženkliai sutaupo dominančio įvyko paieškos laiką, kadangi sistema tiksliai ir greitai pateikia operatoriui visų įvykių, kurie atitinka paieškos kriterijus, sąrašą.

Segmentine tinkline tvora saugomoms teritorijoms pasirinkta „Ronyo Varya Perimeter protection“ įranga. Sprendimas pasižymi tikslumu – įsibrovimas fiksuojamas vieno jutiklio arba kelių metrų tikslumu, t. y. tiksliau nei analogiškos kabelinio principo sistemos, kurios signalizuoja apie 50 m ar didesnės teritorijos pažeidimą.

„Bosch“ ir „Ronyo“ sistemos veikia sinergiškai, perduoda informaciją į apsaugos sistemos centralę ir stebėjimo pultą su tiksliu valdomos PTZ kameros vaizdu tvoros segmente.

Darbuotojų saugumui ir patogumui

UAB „Geležinkelio tiesimo centras“ įdiegta naujesnės kartos įėjimo kontrolė, turniketai darbuotojams, atnaujinta signalizacija ir valstybinių automobilių numerių atpažinimo sistema.

Kompleksiniai pasiekimai

UAB „Hansab“ parinkti ir įdiegti sprendimai padeda UAB „Geležinkelio tiesimo centras“ būti inovatyviais ir technologiniuose sprendimuose, gerinti verslo bei darbo sąlygų kokybę, užtikrinti didelių teritorijų saugumą visą parą.

Atgal