„Glory CI-5“ sprendimas mažiesiems prekybininkams

Grynųjų pinigų tvarkymas ir judėjimas, bet kurioje mažmeninės prekybos aplinkoje gali kainuoti brangiai ir turi įtakos jūsų darbuotojų ir verslo operacijų efektyvumui. Nepriklausomai nuo jūsų verslo dydžio, siūlome grynųjų pinigų valdymo sprendimą, kuris bus lankstus ir patenkins jūsų iššūkius ir tikslus. „CI-5“ maža grynųjų pinigų cirkuliavimo sistema, kuri pašalina darbuotojų poreikį tvarkyti grynuosius pinigus pardavimo vietoje. „CI-5“ maža grynųjų pinigų cirkuliacijos sistema, kuri perima iš darbuotojų funkciją priimti, skaičiuoti ir atiduoti grynųjų pinigų grąžą. Taip pat, yra palengvinamas inkasacijos procesas.

Grynųjų pinigų apdorojimo sistemos „Glory CI-5“ rekomenduojamos planuojantiems mažesnius grynųjų pinigų srautus. Šis sprendimas yra pranašesnis ne tik savo kaina, bet ir tuo, kad užtikrina sklandesnę, pigesnę ir paprastesnę sprendimo priežiūrą ateityje.

UAB „Hansab“ pardavimo projektų vadovas Mantas Budraitis teigia: „Kad dėl konkurencingos kainos ir našumo „CI-5“ artimiausioje ateityje taps populiari grynųjų pinigų valdymo sistema mažose ir vidutinio dydžio parduotuvėse, vaistinėse bei degalinėse. Taip pat, džiaugiamės ir vertiname galėdami padėti savo ilgaamžiams partneriams toliau išlikti efektyviems bei pasiūlyti naujausius rinkos tendencijos atitinkančius sprendimus“.


Mantas Budraitis
Mažmeninės prekybos sprendimų vadovas
Mob.: +370 644 55557
E. paštas: mantas.budraitis@hansab.lt

Atgal