Grynųjų pinigų apdorojimo įranga

Grynųjų pinigų apdorojimo įranga apima įrenginius, palengvinančius grynųjų pinigų priėmimą, skaičiavimą, tikrinimą ir rūšiavimą. Palyginti su pinigų apdorojimu rankomis, automatizuoti įrenginiai užtikrina greitesnius ir tikslesnius veiksmus ir rezultatus, o taip pat taupo laiką.

Susisiekite su mumis
 • Kokius įrenginius naudoti?
  Kokius įrenginius naudoti?

  Kad ir kur būtų apdorojami grynieji pinigai, mes padedame įmonėms sukurti grynųjų pinigų tvarkymo procesus greitesnius, efektyvesnius ir saugesnius, leisdami sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą - suteikti klientams įsimintiną ir gerą apsipirkimo patirtį. Siūlome patikimų ir šioje srityje žinomų gamintojų sukurtą įrangą ir sprendimus bei teikiame jos techninės priežiūros paslaugas.

 • Banknotų ir monetų skaičiuokliai ir rūšiuokliai
  Banknotų ir monetų skaičiuokliai ir rūšiuokliai

  Pinigų skaičiavimas ir rūšiavimas rankomis yra nepatogus ir netikslus. Specializuotos įrangos pagalba galima ženkliai sutaupyti darbuotojų laiką, užkirsti kelią žmogiškosioms klaidoms ir daugiau dėmesio skirti klientų aptarnavimui.

 • Padirbtų pinigų detektoriai
  Padirbtų pinigų detektoriai

  Padirbtų banknotų kokybė nuolat gerėja. Apžiūrėjus pinigus, dažnu atveju, nėra įmanoma atskirti gerų ir padirbtų banknotų. Banknotų tikrinimui mes rekomenduojame naudoti automatinius valiutos detektorius. Nustatydami padirbtus pinigus, banknotų detektoriai tikrina įvairias saugumo savybes: magnetinius ženklus, infraraudonuosius elementus, vaizdus ir vandens ženklus. Multidetektoriais yra galimybė tikrinti skirtingų valiutų banknotus.

 • Išmanieji depozitavimo seifai
  Išmanieji depozitavimo seifai

  Kad grynųjų pinigų aprorojimo procesas būtų efektyvesnis ir saugesnis, siūlome rinktis išmaniuosius depozitavimo seifus. Didesniam grynųjų pinigų kiekiui apdoroti siūlome išmaniuosius depozitavimo seifus.

  Šių seifų pagalba užtikrinamas grynųjų pinigų saugumas ir sumažinama klaidų rizika. Ši įranga leidžia valdyti grynųjų pinigų srautus ir taip pat mažinti inkasavimo kaštus.

 • Klientų aptarnavimo kasa
  Klientų aptarnavimo kasa

  Klientų aptarnavimo kasa skirta grynųjų pinigų apdorojimo automatizavimui savitarnos ir įprastose kasose. Sprendimas integruotas su naudojam kasos sistema ir ergonomiškai integruojama į prekystalį. Prietaisai nuskaito ir kontroliuoja pinigus, apskaičiuoja grąžintiną sumą ir išduoda ją klientui. Įranga priima ir tikrina grynųjų pinigų kokybę ir esant poreikiui išduoda grąžą.

  Sujungus klientų aptarnavimo kasą su centrine kasa, galima sukurti uždaras grynųjų pinigų srautų sistemas, kurios yra visiškai automatizuotos.

 • Centrinė grynųjų pinigų apdorojimo kasa
  Centrinė grynųjų pinigų apdorojimo kasa

  Centrinė grynųjų pinigų apdorojimo kasa padeda optimizuoti grynųjų pinigų tapdorojimą, taupyti darbo laiką apdoroti grynuosius pinigus saugiai ir greitai, eliminuoti darbuotojų klaidas. Darbo dienos eigoje patogiai ir greitai atlikti grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo funkcijas, o dienos pabaigoje sugeneruoti ataskaitas.

  Sujungus klientų aptarnavimo kasą su centrine kasa, galima sukurti uždaras grynųjų pinigų srautų sistemas, kurios yra visiškai automatizuotos.

 • Pinigų rūšiavimo ir pakavimo įrenginiai
  Pinigų rūšiavimo ir pakavimo įrenginiai

  Mes siūlome įvairių grynųjų pinigų rūšiavimo ir pakavimo įrenginius. Norint saugoti ir gabenti didelį grynųjų pinigų kiekį, jie turi būti saugiai ir patogiai supakuoti. Šiam procesui atlikti reikalingos įvairios monetų ir banknotų pakavimo mašinos.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Grynųjų pinigų valdymo ir tvarkymo sprendimas Šiaurės Estijos medicinos centre

Ne tik mažmenininkai, bet ir visos kitos įmonės, kuriose už produktus ar paslaugas atsiskaitoma grynaisiais, – susiduria su grynųjų pinigų valdymo ir tvarkymo sunkumais.

Skaityti daugiau
„Continental“ gamykloje įrengtas inovatyvus darbuotojų kortelių papildymo sprendimas

2019 m. Kauno laisvoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai duris atvėrė didžiausia automobilių elektroninių komponentų gamykla „Continental“. Naujos gamyklos patalpų plotas užima 22.000 kv.

Skaityti daugiau
Grynųjų pinigų valdymo sistema „Aibė“ parduotuvėse

Šiandien mažmeninės prekybos sektoriaus dalyviai ieško sprendimų, kaip klientų aptarnavimą, viso apsipirkimo metu, padaryti dar patogesniu ir malonesniu.

Skaityti daugiau
Išmanieji depozitavimo seifai degalinėse

„Terminal Oil Group“ užsiima degalų mažmenine ir didmenine prekyba, kurios veikla pagrįsta 100 proc. Estijos kapitalo. Tinklas turi 31 degalinę visoje Estijoje.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.