Grynųjų pinigų optimizavimas, apdorojimas ir inventorizacija

Nors šiomis dienomis vis rečiau yra naudojami grynieji pinigai, jų apdorojimas ir valdymas vis dar yra aktualus klausimas. Atsiskaitymai grynaisiais pinigais gali turėti didelės įtakos prekybininko pelningumui. Ir tai priklauso nuo to, ar grynieji pinigai yra tik apdorojami, ar profesionaliai valdomi. Dauguma prekybininkų grynuosius pinigus tvarko vis dar rankiniu būdu. Tokiu būdu neišvengiamos klaidos ir nuostoliai, ne tik juos skaičiuojant, tačiau ir lengvas grobis vagims. Rankinis grynųjų pinigų tvarkymas atitraukia darbuotojų dėmesį nuo pagrindinės užduoties – klientų aptarnavimo.

Norint išvengti klaidų, nuostolių ir vagysčių tikimybių, tam yra puikus sprendimas – grynųjų pinigų valdymo sistema iš„Glory Cash Infinity“. Tai yra visiškai automatizuotas grynųjų pinigų valdymo sprendimas mažmenininkams, kuris sumažina rankinį grynųjų pinigų tvarkymą kasose.

Grynųjų pinigų valdymo sistema suteikia visiškai saugų ir uždarą grynųjų pinigų apdorojimą, centralizuotą pinigų inventorizacijos kontrolę ir visų grynųjų pinigų parduotuvėje procesų optimizavimą. Vietoje beprasmio laiko leidimo paruošiant kiekvieną kasą, sistema atlieka šį procesą per 30 sekundžių.

Privalumai:

  • Sutaupomas laikas pinigų tikrinimui.
  • Sutrumpinamas grynųjų pinigų tvarkymo procesas, kad vadybininkas galėtų sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą.
  • Pateikiama informacija apie visos parduotuvės grynųjų pinigų likučius.
  • Sumažinamas grynųjų pinigų pervedimų skaičius.
  • Pagerina darbuotojų našumą ir klientų aptarnavimą.
  •  

Nauji „Glory“ pristatyti produktai – grynųjų pinigų apdorojimo mašinos CI-50 serijos ir CI-30B banknotų depozitavimo sprendimai banknotų rūšiavimo UW-F serijos – apdovanoti „Red Dot Design Award 2018“ gaminio dizaino kategorijoje. Tai tarptautinis apdovanojimas už naujų produktų dizainus, kurie demonstruoja naujoves ir poveikį jų taikymo sričiai. „Red Dot“ ekspertų grupė tarptautiniu mastu pripažintą pavadinimą suteikia tik tiems produktams, kurie laimėjo juos su aukšta dizaino kokybe.

Be to, 2018 m. „Glory“ pateko į „Fintech Top 100“ geriausiųjų dvidešimtuką. Nuo pat 2016 m. jau trečiąjį kartą „Glory“ yra pripažįstama aukščiausio rango įmonė, orientuota į pinigų technologijų sprendimus.

Embedded thumbnail for Grynųjų pinigų optimizavimas, apdorojimas ir inventorizacija
Atgal