Grynųjų pinigų valdymas mažmenininkams

Įvairaus tipo ir funkcionalumo grynųjų pinigų valdymo sprendimai veiksmingai padeda organizacijoms, kurios prekes parduoda ar paslaugas teikia už grynuosius pinigus, sumažinti, o kai kuriais atvejais ir pašalinti saugumo ir žmogiškųjų klaidų riziką, taip pat sutaupyti pinigų valdymo išlaidų ir darbuotojų laiko.

Susisiekite su mumis
 • Kaip tai veikia?
  Kaip tai veikia?

  Padėsime jums išsirinkti tinkamus grynųjų pinigų tvarkymo įrenginius pagal jūsų verslo specifikaciją ir apimtį. Šis sprendimas ne tik užtikrina jūsų verslo efektyvumą, tikslumą ir saugumą. Naudodami tinkamą technologiją galite būti tikri, kad iš grynųjų pinigų operacijų gausite didžiausią galimą naudą.

 • Maži grynųjų pinigų tvarkymo įrenginiai
  Maži grynųjų pinigų tvarkymo įrenginiai

  Banknotų tikrintuvai, skaitikliai ir monetų rūšiuotuvai yra privalomi atributai kiekvienai bet kokio dydžio mažmeninės prekybos įmonei, dirbančiai su grynaisiais pinigais.

 • Grynųjų pinigų tvarkymo aparatai įprastose klientų kasose arba savitarnos kasose
  Grynųjų pinigų tvarkymo aparatai įprastose klientų kasose arba savitarnos kasose

  Jei klientams siūlote savitarnos kasas, nepamirškite ir atsiskaitymo grynaisiais pinigais galimybės, nes taip galėsite patenkinti iki 79 % klientų, kurie atsiskaito tik grynaisiais pinigais. Taip pat galite perimti grynųjų pinigų tvarkymą iš įprastų kasininkų, įdiegę grynųjų pinigų tvarkymo aparatus „Glory“, kurie ne tik priima grynuosius pinigus tiesiai iš kliento rankų, bet ir grąžina reikiamą grąžą. Mūsų sprendimai pritaikyti bet kokio dydžio verslui

 • Sumažinkite pinigų tvarkymo sąnaudas ir administracijos biure
  Sumažinkite pinigų tvarkymo sąnaudas ir administracijos biure

  Sutrumpinkite net iki 10 val. rankinio grynųjų pinigų skaičiavimo laiko per dieną, naudodami grynųjų pinigų priėmimo-išdavimo įrenginius ir (arba) išmaniuosius seifus, kurie pakeis jūsų vyr. kasininką ir dirbs 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, be atostogų ar laisvadienių. Pakartotinai naudodami savo grynuosius pinigus kasoje kitą darbo dieną, pasieksite išmatuojamą verslo procesų efektyvumą, o naudodami naudingą duomenų analizę taip pat galėsite sumažinti grynųjų pinigų vežimo išlaidas ir padidinti grynųjų pinigų skaidrumą bei saugumą.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Savitarnos mokėjimo sprendimas „Apollo“ kino teatruose Taline

Pirmą kartą „Apollo“ kino teatras Taline atidarytas 2014 m.

Skaityti daugiau
Grynųjų pinigų valdymo sistema „Aibė“ parduotuvėse

Šiandien mažmeninės prekybos sektoriaus dalyviai ieško sprendimų, kaip klientų aptarnavimą, viso apsipirkimo metu, padaryti dar patogesniu ir malonesniu.

Skaityti daugiau
Grynųjų pinigų valdymo ir tvarkymo sprendimas Šiaurės Estijos medicinos centre

Ne tik mažmenininkai, bet ir visos kitos įmonės, kuriose už produktus ar paslaugas atsiskaitoma grynaisiais, – susiduria su grynųjų pinigų valdymo ir tvarkymo sunkumais.

Skaityti daugiau
Didžiausia kontaktinės prekių apsaugos sistema Pabaltyje

2013 m. pabaigoje prekybos centruose „Senukai” įdiegta kontaktinė prekių apsaugos sistema patikimai apsaugo atviroje prekių ekspozicijoje esančias prekes.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.