„Gunnebo“ pristatė infekcijų kontrolės sprendimus „H-Sense“

Infekcijas bei virusus galima sustabdyti iš karto prie įėjimo į biurų pastatus, mokyklas, ligonines, gamyklas ir viešajame transporte, naudojant aukštųjų technologijų infekcijų kontrolės produktus, kuriuos pristatė pasaulinis Švedijos praėjimo kontrolės sprendimų tiekėjas „Gunnebo“.

Nauja praėjimo kontrolės sprendimų grupė „H-Sense“ palaiko sklandų grįžimą į saugią darbo aplinką, užtikrinant automatizuotą infekcijų prevenciją, pasitelkiant bekontakčius procesus, maksimalų socialinį atsiribojimą ir kūno temperatūros bei asmeninių apsaugos priemonių režimo vykdymą.

Naujasis „H-Sense“ asortimentas siūlo tris apsaugos lygius:

  • Į praėjimo vartelius integruotas kūno temperatūros aptikimas apjungia vaizdo analizę ir infraraudonųjų spindulių šilumos stebėjimą. Taip bekontakčiai temperatūros matavimai tampa tikslesnis ( ± 0,3 ° C). Sistema neleidžia patekti tiems, kuriems kūno temperatūra yra padidėjusi.
  • Apsauginės kaukės aptikimas, pasitelkiant didelio tikslumo fotoaparatą integruotą į vartelius. Jis pagrįstas vaizdo analize, kuri atpažįsta, ar lankytojas dėvi kaukę bei nesuteikia praėjimo, jei jos nėra.
  • Automatinis dezinfekcinio skysčio dozatorius tiekia dezinfekuojančio skysčio dozę ir neleidžia patekti, kol jis bus panaudotas.

Šie stilingi bei modernūs varteliai taip pat dabar gali būti sukonfigūruoti taip, kad būtų maksimaliai padidintas atstumas ribotose įėjimo vietose.

Naujas infekcijų kontrolės funkcijas galima pritaikyti ir prie esamų praėjimo vartelių.

 

 

Audrius Kasperavičius
Pardavimų projektų vadovas
audrius.kasperavicius@hansab.lt
+370 612 57758

Atgal