Hansab 2018 m. apžvalga

2018 m. daugiau nei 70 proc. Hansab pardavimų pajamų sudarė trys didžiausi segmentai: transportas, bankininkystė ir mažmeninė prekyba. 

Pastarieji metai automatizuotų pašto siuntų savitarnos terminalų rinkoje buvo ypač aktyvūs. Lietuvos paštas ir „Omniva“ savo tinklus papildė naujais paštomatais, o prie jų prisijungęs „DPD“ siuntų pristatymo tinklas padidino savitarnos terminalų skaičių rinkoje.

Mažmeninės prekybos sektoriuje sėkmingai tęsėme bendradarbiavimą su didžiausiais Lietuvos prekybos centrais: naujose parduotuvėse įdiegėme, o senose atnaujinome apsaugos sprendimus. Taip pat įdiegėme kelio radimo sistemas, kurios padeda lankytojams prekybos centruose surasti norimas parduotuves, sužinoti apie siūlomas akcijas bei renginius. Šiuos informacinius terminalus galite rasti prekybos centruose „Panorama“, „Mega“ ir „RYO“.

Pasirašėme sutartį su Sberbank dukterine įmone Baltarusijoje dėl klientų srautų valdymo sistemų. Planuojame aprūpinti visus banko filialus „Qmatic“ savitarnos terminalų sprendimu, o tai reiškia, jog visoje šalyje įdiegsime 43 naujas sistemas. Baltarusijoje grynųjų pinigų poreikis išlieka vis dar didelis, todėl rinkai pateiksime pažangias grynųjų pinigų depozitavimo sistemas.

Praeiti metai mūsų įmonei buvo iš tiesų sėkmingi, todėl 2019 m. esame pasiryžę plėsti savo paslaugų asortimentą ir kurti vertę, teikiant geriausius sprendimus.

Hansab grupės metinę ataskaitą galite rasti ČIA.

Embedded thumbnail for Hansab 2018 m. apžvalga
Atgal