Infoterminalai – ir naudinga, ir gražu

Sudominti šių dienų vartotoją yra iššūkis, su kuriuo susiduria turizmo, prekybos centrai, restoranai, viešbučiai ir kt. Svečiai yra žingeidūs bei norintys susipažinti ne tik su aktualia informacija greitai ir kokybiškai, bet ir tikisi būti nustebinti interaktyviais, akį traukiančiais sprendimais.

Interaktyvus medžiagos pateikimas

Siekdami sudominti lankytojus, turizmo centrai renkasi interaktyvius sprendimus. Infoterminaluose lankytojai gali rasti inovatyviai pristatomą miesto istoriją ir lankytinas vietas, peržiūrėti nuotraukų galerijas bei į savo mobiliuosius įrenginius atsisiųsti suskaitmenintą lankytinų vietų informaciją. Lankytojų patogumui prie kiekvieno lankytino objekto aprašymo gali būti pateikiamas QR kodas, kurį nuskanavęs, lankytojas į savo išmanųjį telefoną gauna maršrutą nuo turizmo centro iki pasirinkto objekto. Infoterminalai taip pat gali būti pritaikyti ir silpnaregiams, atitinkamai pasirenkant naršymo režimą, pritaikytą silpną regą turintiems miesto gyventojams ir svečiams. Be viso to infoterminalai gali būti susiejami su trečiųjų šalių valdoma informacija ir automatiškai pateikti, transporto maršrutus, orų prognozę, svarbias naujienas ir kitą informaciją.

Individualaus dizaino infoterminalai

Informacijos terminalai su lietimui jautriu ekranu taps ne tik naudingu sprendimu, bet ir estetine erdvės detale, kuri gali būti sukurta pagal individualų dizainą. Suteikiamas lankstus interaktyvios medžiagos ir informacijos pateikimas infoterminaluose, priklausomai nuo kliento poreikių, o pačio terminalo dizainas, pritaikytas pagal kliento korporatyvinio stiliaus reikalavimus.

Infoterminalų nauda

Šiandieniniame pasaulyje yra puiki galimybė turinį vartotojui pateikti greitai ir efektyviai, keisti informaciją per nuotolį realiu laiku, nesinaudojant spausdinimo paslaugomis ir žmogiškaisiais ištekliais. Tokiu būdu infoterminalai prisideda prie aplinkosaugos, nes popierinė informacija lankstinukuose, žemėlapiuose ir pan. yra pateikiama skaitmeniniame formate. Visa tai galima pasiekti infoterminalų pagalba, kurie gali būti naudojami ir vidaus, ir lauko sąlygomis.

 

Spauskite ir susipažinkite su jau įgyvendintais sprendimais:

  1. Panevėžys pasitinka turistus interaktyviai
  2. Interaktyvus terminalas Alytaus turizmo informacijos centre
  3. Informaciniai terminalai ne tik patogus įrankis PC RYO lankytojams, bet ir interjero puošmena
  4. Moderni kelio radimo sistema pirkėjams padeda lengviau orientuotis PLC „Panorama“
  5. Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA

 


Jeigu susidomėjote susisiekite:

Šarūnas Gališanka
Pardavimų projektų vadovas
AV sprendimai
Mob.: +370 629 77808
El.paštas: sarunas.galisanka@hansab.lt

Atgal