Inovacijos švietimo sektoriuje ir jų pasiekimo būdai

Šių metų pavasarį, gegužės 24 dieną, Hansab biure surengėme seminarą švietimo sektoriaus atstovams, kuriame pristatėme ir klientus supažindinome su naujausiais sprendimais ir idėjų pritaikymu švietimo procese. Seminaro metu kartu su klientais ir svečiais nagrinėjome priežastis, dėl kurių šių sprendimų įgyvendinimas gali tapti sudėtingu uždaviniu.

Hansab atstovas, pardavimų projektų vadovas, Mantas Budraitis kalbėjo apie pagrindinius barjerus inovacijų sklaidai Lietuvos švietimo įstaigose. Pranešimo metu M.Budraitis pristatė Hansab švietimo inovacijų idėjas, jų naudas ir svarbą šiuolaikinio mokinio ugdymui.

Seminare turėjome svečių iš 3 skirtingų įmonių, kurių atstovai dalinosi savo mintimis ir kreipė dėmesį į svarbius inovacinius aspektus švietimo sektoriuje. Vienas jų – „Vyturio leidykla“ atkūrėjas ir vertėjas Arūnas Šileris  kalbėjo apie prioritetus, savivaldybių įtaką ir technologijų naudą, siekiant bendrų tikslų.

Mantas Nemickas, „Epson Europe B.V.“, verslo vystymo vadovas, pristatė dviejų dalių prezentaciją su praktiniais užsiėmimais: pirmoji dalis skirta projektoriams, jų spalviniam ryškumui, interaktyviems projektorių lyginimams su interaktyviais ekranais, antroji dalis skirta spausdintuvams.

TAMO atstovai dalinosi mintimis apie elektroninio mokomojo turinio tendencijas švietimo įstaigose, pristatė naujausius TAMO e-turinio produktus ir pasidalino geriausiomis mokyklų patirtimis.

Atgal