Inovatyvi pamoka

Šiomis dienomis pedagogams tenka susidurti su neįprasta darbo metodika. Siūlome sprendimą, kuris užtikrins lengvesnį jūsų darbą. 
 

SAMSUNG IR LOGITECH SPRENDIMAS

„Samsung Flip“ – puiki priemonė sudominti šiuolaikinius mokinius. Ji ne tik palengvina kritinius mokymo momentus, bet ir padeda mokiniams bei mokytojams bendradarbiauti pasitelkiant technologijas, kurias naudoti itin paprasta ir lengva.

Šį ekraną galėsite naudoti ne tik gyvų pamokų metu, bet ir esant nuotoliniam mokymui.

„Logitech“ – užtikrins, kad nuotolinės pamokos būtų vedamos turint puikią vaizdo ir garso kokybę. Viename įrenginyje yra integruoti profesionalūs komponentai. Įrangoje esantys mikrofonai ir aukštos raiškos kamera su pažangiomis garso ir vaizdo kokybės gerinimo technologijomis užtikrins nepriekaištingą nuotolinio mokymosi patirtį.

Gyvos pamokos       

Pritaikykite ekraną prie dėstomos pamokos. Dėka stovo, ekraną galima pasukti stačiai arba gulsčiai, kad atitiktų Jūsų poreikius.

Unikalios funkcijos, tokios kaip šepetėlio režimas, intuityvus žymėjimas ir naršymas, interneto naršyklės integracija ir dokumentų peržiūros priemonė, padeda studentams tiesiogiai dalyvauti jų pačių mokymo procese.

 

Nuotolinis mokymas

„Samsung Flip“ leis pamokas rodyti nuotoliniu būdu, pasitelkiant tokias pokalbių ir konferencijų platformas kaip  „Zoom“, „Microsoft Teams“ ir kitas, o mokiniai galės matyti ir atlikti užduotis iš bet kurio pasaulio taško su interneto prieiga.

Virtualios pamokos metu „Flip“ lentoje mokytojas gali rašyti, braižyti bei daryti pakeitimus, kurie realiu laiku atsivaizduos mokinių įrenginiuose. Ši funkcija suteiks realios pamokos potyrį, sudomins mokinius bei leis efektyviau išlaikyti jų dėmesį.


DOKUMENTŲ KAMERA „EPSON"

Puikus pagalbininkas jei pamokos vyksta virtualiai ir reikia atvaizduoti mokomą dalyką, užrašą iš knygos, sąsiuvinio per „Microsoft Teams“  ar kitas platformas. Taip pat, visada gali būti panaudojamas ir realių pamokų metu.


PROFESIONALI KAMERA „LOGITECH BRIO ULTRA HD 4K“

Šios kameros dėka galėsite transliuoti aukštos kokybės vaizdo pamokas. Aukštos raiškos  4K kamera gali būti pritvirtinama prie stovo, kuris leidžia kamerą pakelti į norimą aukštį ir nustatyti reikiamą matymo plotą.
 


JABRA BELAIDĖS AUSINĖS

Belaidės ausinės „Jabra" suteikia galimybę bendrauti su mokiniais neprisirišant prie kompiuterio. pedagogas gali laisvai rašyti ant lentos ar judėti klasėje netrukdant papildomiems laidams.


Dėl sprendimų susisiekite:

Šarūnas Gališanka
Pardavimų projektų vadovas
AV sprendimai
Mob.: +37062977808
El.paštas: sarunas.galisanka@hansab.lt

Atgal