Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA

2016 m. gruodžio 3 dieną duris atvėrė atsinaujinęs prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, kuriame jau įsikūrė daugiau nei 70 naujų parduotuvių, kavinių, restoranų bei paslaugų salonų. Prekybos centras įgyvendino didelę plėtrą, todėl naujose didžiulėse erdvėse reikėjo pastebimų bei patrauklių klientui ekranų, kurie suteiktų centrui modernumo.

Šią užduotį padėjo realizuoti HANSAB, kuri įdiegė 7 didžiulius reklaminius pilonus su integruotais 75“ ekranais. Dabar tai viena iš patraukliausių reklaminių pozicijų prekybos ir laisvalaikio centre MEGA. Be to, buvo pastatyti 6 informaciniai terminalai, kurie lankytojams padeda prekybos ir laisvalaikio centre surasti norimą parduotuvę, sužinoti jos siūlomas akcijas, ar rasti viešojo transporto atvykimo laiką į arčiausiai esančią autobusų stotelę.

Šiuo metu Lietuvoje tokio pobūdžio ekranų sprendimų nėra daug. Tai neabejotinai didžiausi ekranai kada nors sumontuoti Lietuvos prekybos centruose. MEGOJE pastatyti informaciniai terminalai iš kitų tokio tipo terminalų išsiskiria pilna integracija su MEGOS internetiniu tinklapiu, iš kurio visas turinys ateina automatizuotai. Tai labai patogu, nes klientui nereikia papildomai skirti laiko terminalo administravimui.

„Nuo šiol prekybos ir laisvalaikio centro MEGA lankytojai interaktyviuose informaciniuose terminaluose galės lengviau ir paprasčiau rasti ieškomų pardutuvių, paslaugų, pramogų ir restoranų lokacijas bei kitą norimą informaciją, o reklaminiai terminalai suteiks patrauklias reklamos galimybes prekybos centro nuominikams.“ – teigia MEGA marketingo projektų vadovė Giedrė Šakenienė.

Embedded thumbnail for Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA
Atgal